סלבס

"איך גיליתם?!" (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

OMG: לטיילור סוויפט יש חבר חדש

ולא תאמינו מי הכירה לה אותו.

 דניאל פסו   |   18/05/2017  |    |    | 

בזמן שהיינו עסוקים בניתוח כל מילות השירים באלבום החדש של הארי סטיילס, טיילור סוויפט רקמה לה מערכת יחסים חדשה, ואנחנו לא יכולים להיות מאושרים יותר בשבילה.#מזל_טוב

מתברר שהזמרת הצעירה יוצאת בחודשים האחרונים (איפה היינו?!) עם השחקן הבריטי ג'ו אלווין, והסיבה שהדבר נחשף רק כעת היא כי השניים התאמצו מאוד לשמור על היחסים בסוד. וכשאנחנו אומרים התאמצו אנחנו מתכוונים לחבישת פאות, לבישת בגדי הסוואה וטיסות במטוסים פרטיים כדי לבקר זו את זה. אתם יודעים, כמו כל זוג שמתחיל לצאת.

אז מה אנחנו יודעים על הבחור החדש של טיי-טיי? לפי אתר הדיילי מייל מדובר בשחקן יחסית לא מוכר, בן 26 שגר בלונדון עם הוריו. לא הייתה לו חברה "רצינית" עד כה כי הוא העדיף להתמקד בלימודי המשחק: "הוא כריזמטי מאוד, אפשר לומר אפילו 'פרינס צ'רמינג'. בנות רבות חיזרו אחריו, אבל באיזשהו מקום ג'ו 'התחתן' עם העבודה שלו", סיפר חברו ללימודים מבית הספר למשחק. אך אנחנו מניחים שכשבחורה כמו טיילור סוויפט מזמינה אותך לדייט, כל שנותר לך לומר הוא "למי אכפת מלימודי משחק?!".

 (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

ואם אתם שואלים את עצמכם מי יזכה למקום בגן עדן על השידוך המוצלח, הדיילי מייל טוען שהקרדיט מגיע לחברה הטובה של טיילור, אמה סטון, שמצלמת בימים אלו סרט לצד ג'ו, והחליטה להכיר בין השניים. לזה אנחנו קוראים Squad_GOALS#

בינתיים הזוג החדש לא אישר אתהדבר, ואין לנו תמונות ממיסות לב של הצמד. לכן כל שנותר לנו הוא להמתין בסבלנות, ולקוות ששיר האהבה שתכתוב טיילור לחבר החדש יגיע בקרוב.