סלבס

אוי לא! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

OMG: טיילר פוזי הודיע את הדבר הכי דרמטי שיש

למה? למה אתה עושה לנו את זה???

 עומר טסל   |   03/01/2017  |    |    | 

 

 

אחרי ההודעה הדרמטית בדבר פרידתם של לואי טומלינסון ודניאל קמפבל מגיעה הודעה דרמטית אף יותר. טיילר פוזי, הלוא הוא שחקן השנה שלנו (אתם בחרתם!), הודיע בחשבון האינסטגרם האישי שלו כי בכוונתו לעזוב את הרשתות החברתיות. OMG#

 

 

 

"חבר טוב עודד אותי לכתוב את הפוסט הזה", טיילר פותח, "משפחתי ואני איבדנו את אימא שלנו בדיוק לפני שנתיים. זה מאוד הטריד והעסיק אותי. בעודי כותב לכם את המכתב הזה ברגעים אלה ממש אני לא יודע מה לומר. אבל אני כן יודע שאני אוהב את האישה הזאת יותר מהכול. לאבד אותה גרם לי להסתכל אחרת על סדר העדיפויות שלי. אני הולך לקחת הפסקה מהאפליקציה הזו (אינסטגרם) וגם משאר הרשתות החברתיות לזמן מה. אני אוהב אתכם ותמיד אהיה אסיר תודה על התמיכה שלכם. אני עדיין אהיה בסביבה, פשוט בדרך קצת אחרת. שנה טובה, חגים שמחים וחיים מאושרים. מקווה שהפוסט הזה מעורר השראה יותר משהוא מעציב". 

 

 

 

 

 

וואו! אין ספק שמדובר בהודעה מפתיעה במיוחד! כוכב "זאב צעיר" דאג לשתף את 3.8 מיליון העוקבים שלו בתמונות וסרטונים רבים, ברגעים מחיי המשפחה והכוכבות ואפילו בתמונות מהזוגיות שלו עם בלה ת'ורן. אנחנו מבינים שבסופו של דבר ההפסקה הזו נובעת ממקום חיובי ומרצון להתחבר אל המשפחה שלו ולאנשים הקרובים אליו. אנחנו מקווים שטיילר יעשה כל מה שהוא צריך כדי להרגיש טוב יותר - וגם מקווים שהוא לא ייעלם ליותר מדי זמן. טיילר, אנחנו אוהבים אותך וכבר מתגעגעים!

 

 

 

מה אתם חושבים על העזיבה הפתאומית?