סלבס

יש ביקורים??? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

OMG: המשטרה עצרה את לואי טומלינסון עקב מעורבות בתקרית אלימה

כנראה שמישהו לא היה במוד להגיד צ'ייייז.

 דניאל פסו   |   05/03/2017  |    |    | 

 

לואי טומלינסון נעצר ביום שישי בלילה בשדה התעופה של לוס אנג'לס לאחר שנקלע לעימות אלים עם צלמי פפרצי ולאחר שעוברי אורח תקפו את חברתו. #אאוץ'

 

מקורביו של לואי סיפרו לאתר TMZ שצלמי הפפרצי התגרו בזמר הצעיר ונכנסו למרחב האישי שלו, וכשהוא ניסה להדוף את אחד מהם - הצלם מעד ונחבל. עורך דינו של לואי שחרר הצהרה: "צלמי הפפרצי הם שפתחו בעימות והתגרו בלואי, וזו אינה הפעם הראשונה שצלמי פפרצי מייצרים התנגחויות כאלו מול סלבס. בזמן שלואי התעמת עם הצלם תקפו שלושה אנשים את חברתו, וכשהוא הבחין במתרחש, הוא נחלץ מיד לעזרתה". #הגיבור_שלנו

 

לצערנו, הסיפור נגמר במעצרו של לואי בידי כוחות המשטרה המקומית, אך אל דאגה, הוא שוחרר עוד באותו הלילה. לואי יצטרך לעמוד למשפט בהמשך החודש (אנחנו נתמוך בקהל).

 

התגובות ברשת לא איחרו להגיע, ורבות מהן היו מחבקות - בתוך שעות ספורות התמלא הטוויטר בציוצים אוהדים, והגולשים הצדיקו את הזמר על שנלחם על פרטיותו ועל שהגן על חברתו אלינור: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בשלב זה עוד אין פרטים נוספים לגבי התקרית וגם לא תגובה רשמית של לואי עצמו (אפילו לא תמונה באינסטוש שלו במדי אסיר). אף שאנחנו לא מעודדים אלימות בשום צורה, לבנו יוצא אל לואי, שבסך הכול רצה לחזור הביתה בשלום ומצא את עצמו באמצע פרק של דרמה משטרתית. 

 

 

 

מה דעתכם על התקרית?