סלבס

אימג'בנק/Gettyimages

OMG: הזוג החדש-ישן הזה יחמם לכם את הלב

הלוואי וזה יעבוד בוד בוד בוד בוד (הבנתם מה עשינו כאן?)

 ראש אחד   |   04/07/2016  |    |    | 

 

אין דבר שאנחנו אוהבים יותר מידיעות משמחות על זוגות חדשים בביצת הסלבס העולמית. טוב, נו, אולי יש עוד כמה דברים שאנחנו יותר אוהבים, למשל בחנים בפלייבאז או פילטרים בסנאפצ'ט, אבל בכל זאת, אין ספק שהידיעה הזאת חיממה לנו את הלב.

 

ובכן, מלחשים שזוג חדש-ישן נוצר ממש מתחת לאף שלנו, מבלי ששמנו לב!

 

אנחנו מדברים כמובן על לא אחרים מאשר ריהאנה ודרייק! הזוג המוזיקלי הכיר לראשונה ב-2009. השניים יצאו לדייט באולם באולינג ניו יורקי בשם Lucky Strike (היי, אולי תזמינו אותנו גם בפעם הבאה?), ודרייק אפילו הזכיר את ערב ההיכרות הבלתי-נשכח הזה בשירו Fireworks. מאז הם הספיקו להקליט יחד להיטים כמו What's My Name ו-Take Care, וכמובן, אי אפשר להוציא מהראש את השיר הקליט-אך-הלא-כל-כך-מובן Work, שיצא מוקדם יותר השנה.

 

אימג'בנק/Gettyimages אימג'בנק/Gettyimages

 

מערכת היחסים של הנסיך הקנדי והנסיכה מברבודס הייתה מורכבת. השניים נצפו יחד שוב ושוב במרוצת השנים, אך התעקשו וטענו כי הם בסך הכול ידידים טובים. היי, גם אנחנו רוצים להיות ידידים שלכם, רירי ודריזי!

 

בכל אופן, החודש טס דרייק לאנגליה כדי לבלות עם ריהאנה בזמן שהיא הופיעה בממלכה המאוחדת, והוא אף עלה לבמה בהופעתה במנצ'סטר. המעריצים סיפרו שהכימיה של השניים על הבמה הייתה מדהימה, ומקורות דיווחו למגזין People האמריקאי שהשניים יוצאים בסתר כבר חודשים.

 

צפו בדרייק וריהאנה בהופעתה במנצ'סטר:

 

 

 

WORK WORK WORK - אז מה אתם אומרים על הזוג? אנחנו בעיקר מקווים שהקשר יעבוד בין השניים!

 

 

(עומר טסל - Omert.rosh1@gmail.com)