סלבס

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

OMG: ג'סטין ביבר עשה את מה שאף מפורסם לא העז לעשות

ולמעריצים יש קשר לזה.

 ראש אחד   |   16/08/2016  |    |    | 

 

 

הדרמות בין סלינה גומז לג'סטין ביבר הולכות ומתעצמות. רק אתמול סיפרנו לכם שסלינה, האקסית המיתולוגית, הגיבה לג'סטין על תמונתו עם חברתו החדשה, סופיה ריצ'י. ג'סטין וסופיה מבלים ביפן כרגע, אבל הסערה שחוללו התמונות חוצה גבולות ומדינות.

 

 

הכול התחיל כשהמעריצים כתבו באינסטגרם תגובות לא מרוצות במיוחד על הזוגיות החדשה של הזמר. ג'סטין נפגע והזהיר שאם תגובות השנאה לא ייפסקו הוא יחסום את חשבון האינסטגרם שלו. לפני שהרוחות הספיקו להירגע, הגיבה סלינה על אחת התמונות של הזמר וחברתו וכתבה "אם אתה לא מסוגל להתמודד עם השנאה, תפסיק להעלות תמונות של החברה שלך, לול. זה אמור להיות רגע מיוחד בין שניכם. אל תכעס על המעריצים שלך. הם אוהבים אותך והם תמכו בך לפני שכל אחד אחר תמך בך". וואו, אוקיי.

 

 

 

הביבס לא נשאר חייב, הגיב בחזרה, ואז פרצה מלחמת השתלחויות של האקסים. ג'סטין זקף את הצלחתה של סלינה לזוגיותם, סלינה הטיחה בג'סטין האשמות על בגידה, והעולם עצר את נשימתו בציפייה למהלך הבא - עד שהמלחמה נקטעה במפתיע.

 

 

 

איך נגמרה מלחמת ההשתלחויות של האקסים, אתם בוודאי שואלים? פשוט מאוד. ג'סטין ביבר מחק את חשבון האינסטגרם שלו. מה?! כן. גם אנחנו בשוק מהחדשות המרעישות. אנחנו יכולים רק לנחש שהזמר לא היה מסוגל לשאת עוד את הדרמה בינו לבין האקסית, את תגובות המעריצים הכועסות על הזוגיות החדשה ובכלל, בטח נמאס לו מהחדירה המופרזת לפרטיותו. לא נעים בכלל.

 

 

אנחנו רק יכולים לדמיין מה עובר על ג'סטין ברגעים אלה. אם באמת היו אלה תגובות המעריצים שגרמו לו למחוק את חשבון האינסטגרם שלו, זוהי דוגמה נוספת למשמעות ולהשפעה שיש למילים שאנחנו כותבים ברשת. אלימות מילולית היא אלימות לכל דבר, ואף שג'סטין עומד באור הזרקורים, הוא בן אדם, יש לו רגשות, ונראה שהוא נפגע מהתגובות הלא נעימות של המעריצים. חבל.

 

 

נעדכן בהתפתחויות. אנחנו מקווים שמחיקת האינסטגרם היא זמנית.

 

 

INSTA - אוהבים אותך, ג'סטין.

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)