סטייליש

הקלמר המושלם לבית הספר (צילום: עינב לוגסי)

DIY חזרה ללימודים: קלמר הורס בצורת עיפרון

העיפרון הכי מחודד בקלמר? לא תודה, כי עכשיו יהיה לכם את הקלמר הכי מחודד בכל הכיתה!

 עינב לוגסי   |   26/08/2017  |    |    | 

גם אם כבר קניתם את כל הציוד לשנת הלימודים החדשה, או שאתם דווקא מסוג האנשים שמעדיף לשמור את הקניות לדקה התשעים, אנחנו בטוחים שלא תהיה לכם בעיה להוסיף לרשימה קלמר בצורת עיפרון סופר-מיוחד שיעשה לכם סדר בכלי הכתיבה. ויודעים מה? זה גממש פשוט להכנה! כל מה שאתם צריכים זה את החומרים הדרושים ושעה פנויה #לגזור_ולשמור

 

מה צריך?

בד לבד בצבעים חום בהיר, לבן, ורוד ואפור

ריצ'רץ' (ניתן להשיג בחנויות תפירה)

אקדח דבק חם

מילוי כרית/צמר גפן

מספריים

סרגל

טוש שחור

צבע אקרילי בצבע שחור

מכחול

מתחילים!

1. גזרו מלבן באורך 25 סנטימטרים ורוחב 20 סנטימטרים מבד לבד בצבע חום בהיר, גזרו ריבוע של 18 על 18 סנטימטרים מבד לבד בצבע לבן והניחו את הריבוע הלבן על מרכז המלבן החום.

עינב לוגסי

2. מרחו דבק חם על קצה צלע אחת של הריבוע וקפלו את קצה המלבן החום כ-2 סנטימטרים למטה, כפי שנראה בתמונה. חזרו על הפעולה והדביקו את הקצה השני.

עינב לוגסי

3. הניחו את הריצ'רץ' במרכז הריבוע הלבן (כשהצד עם הרוכסן פונה כלפי מעלה) מרחו דבק חם על הצד התחתון של הריצ'רץ' (היזהרו לא למרוח על הרוכסן עצמו), הרימו את קצה בד הלבד החום הבהיר שהדבקתם בשלב 2, והדביקו אותו אל הריצ'רץ' כפי שנראה בתמונה. חזרו על הפעולה בצד השני. את שאריות הריצ'רץ' בצדדים הדביקו לפנים הלבד כך שלא יראו אותן.

עינב לוגסי

4. גזרו שני עיגולים מבד לבד לבן והדביקו אותם אל צידי הקלמר כך שיהיה אטום משני הצדדים.

עינב לוגסי

5. הכינו קונוס מבד לבד לבן, הדביקו אותו אל צד אחד של הקלמר, השאירו פתח קטן ומלאו את הקונוס במעט מילוי לכרית/בצמר גפן. סגרו את הפתח בקונוס עם דבק חם.

עינב לוגסי

6. גזרו רצועה מבד לבד בצבע אפור ברוחב 4 סנטימטרים ואורך 18 סנטימטרים, ורצועה נוספת בצבע ורוד באורך 8 סנטימטרים ואורך 18 סנטימטרים. הדביקו את הרצועה האפורה על הוורודה. הדביקו את הרצועה השלמה (כשהצד הורוד פונה כלפי מעלה) מסביב לקצה הקלמר.

עינב לוגסי

7. גזרו עיגול מבד לבד בצבע ורוד והדביקו אותו על הרצועה הורודה. השאירו פתח קטן, מלאו אותו במילוי לכרית/בצמר גפן וסגרו אותו עם דבק חם.

עינב לוגסי

8. צבעו את קצה הקונוס בצבע שחור. עכשיו הקלמר שלכם מוכן! מלאו אותו בכל כל הכתיבה שקניתם לשנת הלימודים החדשה. בהצלחה!

עינב לוגסי