סטייליש

כל מה שצריך לחורף (צילום: Shutterstock)

DIY חורפי: הכנו עבורכם נעלי בית מושלמות בצורת יוניקורן

תמיד רציתם לדעת איך להפוך נעלי בית משמימות לקסומות? נחשו מה - אנחנו יודעים איך!

 עינב לוגסי   |   03/11/2017  |    |    | 

אחת ההתמודדויות הקשות ביותר במהלך החורף היא לקום בבוקר ולצאת מתוך הפוך המחמם שלנו. אם זה לא מספיק, במהלך הלילה הרצפה הופכת להיות משטח קרח מקפיא וההתחלה של היום כבר פחות מוצלחת. מה אם נגיד לכם שתוכלו להתהלך ברחבי הבית, עם נעליים שגם יחממו אתכם וגם יתנו לכם את ההרגשה הכי קסומה שיש? בשמונה שלבים בלבד תוכלו להשיג בדיוק את זה עם נעלי בית פרוותיות לחורף חמים במיוחד.

 

מה צריך?

נעלי בית

בד לבד בצבעים ורוד, לבן ושחור

צעיף פרווה לבן

אקדח דבק חם

מספריים

עיפרון

חוט ורוד

 

מתחילים!

1. הניחו את נעל הבית על הלבד הורוד ושרטטו 2-3 סנטימטרים מעבר לחלק הקדמי של הנעל (החלק שמכסה את הרגל). גזרו את הצורה ששרטטתם.

עינב לוגסי

2. הדביקו את הלבד הורוד אל שולי הנעל בעזרת דבק חם. גזרו את שאריות הלבד מהצדדים.

עינב לוגסי

3. גזרו מלבן באורך של כ-8 סנטימטרים מהצעיף הלבן.

עינב לוגסי

4. הדביקו את בד הפרווה הלבן מעל הלבד הורוד. משכו את מרכז הצעיף עם האצבע אל כיוון קצה הנעל והדביקו את הקצה כך שתיווצר מעין צורת חץ, כפי שנראה בתמונה.

עינב לוגסי

5. גזרו ארבעה עיגולים שחורים מהלבד השחור: שניים גדולים לעיניים ושניים קטנים לאף. בנוסף, גזרו שני עיגולים קטנטנים מהלבד הלבן, לעישונים. כעת הדביקו את שני העיגולים הקטנים השחורים בקצה הנעל, כך שתיווצר צורה של נחיריים. הדביקו את שני העיגולים הלבנים על השחורים הגדולים ליצירת העיניים, והדביקו אותן במרחק שווה מתחת לפרווה, כך שיווצרו זוג עיניים. 

עינב לוגסי

6. גזרו שני משולשים ורודים ושני משולשים לבנים קטנים יותר והדביקו את הלבנים על הוורודים. הדביקו את האוזניים שנוצרו במרחק שווה בקצה הפרווה.

עינב לוגסי

7. הכינו קונוס מהלבד הלבן והדביקו אותו על מרכז הפרווה. הדביקו ולפפו חוט ורוד מסביב לקרן.

עינב לוגסי

8. חזרו על שלבים 1-7 והכינו את נעל הבית השנייה ונעלי הבית המושלמות שלכם מוכנות! הצטיידו בפיג'מה, שמיכה ונעלי הבית ויש לכם את כל מה שצריך בשביל שינה קסומה.

 עינב לוגסי