סטייליש

קדימה, למה אתם מחכים? (צילום: עינב לוגסי)

DIY: חולצת להקה סופר טרנדית

בשישה שלבים פשוטים תשיגו את הטרנד החם ביותר העונה!

 עינב לוגסי   |   15/05/2017  |    |    | 

אין ספק שעונת הקיץ כבר כאן ומלבד לימים חמים, היא הביאה איתה גם טרנדים חמים. אחד הטרנדים הבולטים מביניהם הוא טרנד חולצות הלהקה שכולנו כל כך מכורים אליו, ונחשו מה? אתם לא חייבים להוציא הרבה כסף כדי להשיג אחת כזאת! ב-DIY הבא לקחתי בתור השראה את העטיפה האייקונית של דיסק להקת הרוק "פינק פלויד", ובעזרת כמה צבעים ונייר דבק גם אתן תוכלו להכין לעצמכם טי-שירט אופנתית לקיץ!

אז מה אנחנו צריכים?

טי-שירט שחורה

צבעי בדים בכל צבעי הקשת

מכחול

קרטון

דבק נייר

מתחילים!

1. הדביקו שלושה פסי נייר דבק באורך 15 ס"מ (כל אחד) במרכז החולצה, כך שייווצר משולש.

2. הדביקו בחלקו הפנימי של המשולש משולש קטן יותר וצבעו בצבע לבן את הרווח שבין שני המשולשים כפי שנראה בתמונה. המתינו כ- 20 דקות לייבוש מלא והסירו את נייר הדבק.

3. במרכז הצלע הימנית של המשולש, הדביקו נייר דבק באורך של 20 סנטימטר באלכסון והדביקו סנטימטר מעליו פס נוסף באותו אורך. צבעו בצבע סגול את הרווח בין שני הפסים, המתינו כ-15 דקות לייבוש והסירו את הדבק.

4. סנטימטר מעל הקו הסגול הדביקו פס נוסף של נייר דבק וצבעו את הרווח בין נייר הדבק לבין הפס הסגול בצבע תכלת. חזרו על פעולה זו בסדר עולה עם הצבעים ירוק, צהוב, כתום ואדום. המתינו כ- 15 דקות לייבוש מלא והסירו את הדבק. 

5. במרכז הצלע מצד שמאל של המשולש הדביקו נייר דבק באורך של כ-25 סנטימטר באלכסון וכחצי סנטימטר מעליו פס נוסף של נייר דבק. גזרו חתיכות קטנות של נייר דבק והמשיכו מעט אל פנים המשולש כפי שנראה בתמונה. צבעו את הרווח בצבע לבן, המתינו כ- 15 דקות לייבוש והסירו את הדבק.

6.זהו זה! החולצה מוכנה!

עכשיו אתם לגמרי מוכנים לקיץ.