יחסים

(צילום: שאטרסטוק)

By The Book

מכירים את תקנון האהבה של קופידון? גם אנחנו לא, כי אין דבר כזה! אז למה כשזה נוגע לעניינים שבלב, אנחנו פועלים לפי סטריאוטיפים, מיתוסים ודעות קדומות? גייסנו שני כת”צים כדי לנפץ לכם את הסטיגמות שבינו לבינה.

  |   28/04/2017  |    |    | 
מגזין

מכירים את תקנון האהבה של קופידון? גם אנחנו לא, כי אין דבר כזה! אז למה כשזה נוגע לעניינים שבלב, אנחנו פועלים לפי סטריאוטיפים, מיתוסים ודעות קדומות? גייסנו שני כת”צים כדי לנפץ לכם את הסטיגמות שבינו לבינה.

אף זוג אוהבים עוד לא נעצר כי עבר על חוק שאומר שקולנוע הוא לא מקום אידיאלי לדייט ראשון. למה? בעיקר בגלל העובדה (ההגיונית מאוד) שלאהבה אין ספר חוקים שאנחנו מחויבים לפעול על פיו. למרות זאת, אנשים עדיין מתנהלים לפי סטיגמות וחוקים מטופשים שמגדירים להם את חיי האהבה. מרגיז. בדיוק כאן נכנסים לתמונה הכת"צים ארד פז ועדי לשם ("רק שותפים לעבודה"), שהחליטו לבדוק את העניין לעומק. יכול להיות שלא תסכימו עם חלק מהדברים שנאמרים כאן, אבל דבר אחד בטוח - בפעם הבאה שתבלו עם בני הזוג שלכם, הכתבה הזו תהדהד לכם בראש.

אומרים ש: בנות צריכות לחכות 3 ימים אחרי הדייט לפני שהן יוצרות קשר

אז יצאתם לדייט חביב ואתן יכולות לומר בכנות שנהניתן ממש! למה לכן לחכות כדי לדבר עם החמוד הזה שוב?! כי אתן מפחדות לצאת תלותיות, נואשות או חופרות? סמכו עליי - הרבה יותר נואש לחכות בדיוק שלושה ימים כדי לסמס לו. הרי אתן לא באמת מצליחות לחשוב על סיבה לא להתקשר אליו ולומר, 'שומע, היה לי ממש כיף, תודה על הכול, מתי יוצאים שוב?'. יודעות מה? גם אנחנו לא.

 אומרים ש: בחור מזלזל ולא מתחשב הוא “גבר”

איכשהו, בנים למדו לא להתחשב בצד השני וכך לצאת הכי מגניבים ו’גברים’ שיש. ובכן - שכחו מזה. היום, דווקא בחור שאכפת לו מזאת שאיתו, שמכבד את בת הזוג שלו ובא לקראתה הוא הגבר בשכונה (כפיים, שיר מרגש מתנגן ברקע). שלא תבינו לא נכון, אתם ממש לא צריכים להיות החיילים שלה. הכול צריך להיות במידה, כבדו זה את זו, התייחסו אחד לשני כפי שהייתם רוצים שיתייחסו אליכם והשאירו את האגו מחוץ לזוגיות. באהבה כמו בחטיפים - עם כיבודים.

 אומרים ש: בנים צריכים להתחיל שיחה עם בנות

מדובר בחוק לא מוסכם שלפיו הבחור חייב לפנות ראשון אל הבחורה. בנות - אף אחד לא מונע בעדכן לעשות את הצעד הראשון! אבל אם מוחמד לא יגיע אל ההר, עדיף שלא יגיע בכלל, נכון? אח, אם הן רק היו יודעות כמה אנחנו רוצים שזה יהיה הדדי, אבל לכו תבינו בנות! בנות יקרות, תראו לפרטנר שלכם שכיף לדבר איתכן. למטבע הזה יש שני צדדים, אז פשוט כתבו אתן את ה’היי’ הראשון. לא ייהרס לכן הפן מזה או משהו.

 אומרים ש: בנים תמיד יעדיפו חברה על פני ידידה

אוקיי, אני אהיה כן - ברוב המקרים בנים ישאפו להשיג חברה חמודה הרבה לפני שהם ירדפו להשיג ידידות תומכת (זה נכון ב־99% מהמקרים), אבל גם לנו נופל לפעמים האסימון שטיפוח ידידות עמוקה עם בחורה עשוי לתרום לנו המון. תחשבו על זה, אפשר לדבר איתה על כל הדברים שקצת קשה לדבר עליהם עם החברים הקרובים, וכל זה בלי לדאוג שהיא תקנא או ששכחנו בטעות איזה יום שנה או משהו. בנות יקרות, גם אם אתן רוצות חבר, אף פעם אל תפסלו את האופציה של ידידות!

FYI - הכתבה המלאה מפורסמת בגיליון החדש של ראש1

(כת”צ ארד פז וכת”צ עדי לשם)