מגזין

חבר אמת (צילום: shutterstock)

9 סימנים שהיה לכם חבר דמיוני בילדות

חתול סגול עם כנפיים החובב סרטי אקשן זה מושלם בעינכם? אוכלים קודם את העגבניות כי זו באמת הייתה עצה מועילה? היה לכם פעם חבר דמיוני? את הכתבה הזו לא כדאי לכם לפספס.

 ראש אחד   |   20/07/2015  |    |    | 
חבר דמיוני, דובי חבר אמת (צילום: shutterstock)

חתול סגול עם כנפיים החובב סרטי אקשן זה מושלם בעינכם? אוכלים קודם את העגבניות כי זו באמת הייתה עצה מועילה? היה לכם פעם חבר דמיוני? את הכתבה הזו לא כדאי לכם לפספס.

אולאף ובינג בונג, שגם הם חברים דמיוניים, מזכירים לנו שלחלק לא קטן מהילדים יש חבר דמיוני משלהם. האייטם הזה מוקדש לכל מי שהיה לו חבר דמיוני, ולא משנה אם היא הייתה גמדה עם שיער לבן וקוקו (זוכרים את נאדין מ"ארתור"?), הוא היה פיל ורוד-כחול או שקראו לו יחזקאל והוא גר בכפר יחזקאל.

1. לארוחה המשפחתית הצטרף עוד חבר

בזמן שאכלתם לכם עם כל המשפחה נוסף עוד חבר שרק אתם ידעתם עליו. ולא משנה אם כולם הסתכלו עליכם בזמן ששניכם ניסיתם לאכול את הפנקייק עם הרגליים .

2. צחקתם מהבדיחות שלו

נקרעתם מצחוק כשהוא הוציא את הלשון הכתומה שלו לאמא והיא לא הבינה אפילו מה הולך. והבדיחה שלו על האיש ש"הלך הלך הלך פוף שניצל" תמיד הצחיקה אתכם.

3.הפרטנר הכי טוב למחבואים

שיחקתם מחבואים  במשך שעות, אבל תמיד ניצחתם כי ידעתם על המחבוא הקבוע של החבר הדמיוני שלכם מאחורי העץ.

4. היו לו את העצות הכי טובות

אם עד היום למשפט ''תאכל קודם את העגבניות ורק אז את המלפפונים'' יש אצלכם חשיבות גבוהה, אז כנראה שזאת אחת מהעצות המאוד מועילות של החבר הדמיוני שלכם.

5. לא פחדתם לישון לבד בלילה

מפלצת מתחת למיטה? קטן עליכם. הצל המפחיד מהחלון? פחח שטויות. למה שתפחדו אם כל ערב הוא מסיבת פיג'מות עם החבר הדמיוני שלכם?

6. לפעמים הסתבכתם בגללו בצרות

עם כל האהבה שלכם לחבר הדמיוני לא תמיד הכל היה ורוד, העצות שלו לפעמים גרמו לכם לעשות דברים מסוכנים או לא הכי נחמדים שבגללם ההורים כעסו. #זה_לא_אני_זה_הוא

7. לפעמים אתם נזכרים בו בגעגוע

היום הראשון בגן החדש בלי החבר הדמיוני הפך לעצוב יותר כי הוא נשאר לבד בבית, אתם התבגרתם והוא נשאר רק זיכרון מתוק. אתם חושבים שאם הוא היה עשוי מצמר גפן מתוק כמו בינג בונג הגננת הייתה מסכימה לשתף אותו?

BFF- היה לכם חבר דמיוני?

(כת"צית עינב לוגסי/ einav.rosh1@gmail.com)