מגזין

(צילום: Shutterstock)

9 מזכרות מעפנות שאנחנו חייבים להפסיק להביא מחו"ל

לקראת הטיסות של תקופת החגים הגיע הזמן להודות באמת - לא כל מזכרת מחו"ל היא מזכרת שווה. אז אם צפויה לכם נסיעה בקרוב, גזרו ושמרו את הכתבה. אין בעד מה.

 ראש אחד   |   24/09/2016  |    |    | 

 

בקבוקי פלסטיק במהדורות מיוחדות

אוקיי, נכון, בקבוק הקולה הזה הוא הבקבוק הכי יפה שראינו בחיים. אבל בינינו, הבקבוקים האלה מסריחים לאחר שימוש אחד, מתקמטים עוד לפני שפרקנו את התיק בבית ובעיקר - מיותרים להחריד. וכן, גם בקבוקי מים של מותג שאין בארץ הם מיותרים. סורי.

(צילום: Giphy)

סבון ושמפו מבית המלון

הבקבוקונים הקטנים והריחניים שנערמים בחדר האמבטיה במלון באמת עושים לנו חשק להישאר במקלחת היוקרתית עוד ועוד, אבל מתי לאחרונה יצא לכם באמת להשתמש באותם סבונים עם ניחוח של חו״ל?! בדיוק. ולא, הם לא יהפכו את המקלחת הביתית שלכם לכזו של בית מלון.

(צילום: Giphy)

 

ספלים של סטארבאקס

שמרנו עליהם מכל משמר בדרך הביתה כדי שחלילה לא יישברו, עטפנו בנייר פצפצים ובדקנו מה שלומם בכל שעה עגולה, אבל בסוף כשהגענו הביתה הם תפסו מקום של כבוד עמוק בארון הכוסות. לא יעזור כלום, הם פשוט פחות מגניבים בארץ.

 

(צילום: Giphy)

 

כדורי בדולח למיניהם

מרוב פתיתי שלג מלאכותיים כבר לא רואים את מגדל אייפל/מגדל פיזה/טחנת רוח/פסל החירות/השלימו-את-החסר שמסתתר תחתיהם. חלאס, אין לנו באמת צורך בעוד כדורי בדולח בחדר.

(צילום: Giphy)

 

שוקולד וחטיפים מקומיים

אם מוכרים את החטיף או את השוקולד הזה בארץ, אז אנחנו לא רוצים אותו. מצד שני, לא נסרב למהדורה מוגבלת של סניקרס או לאוראו במילוי מעניין, תפתיעו אותנו.

(צילום: Giphy)

 

מחזיקי מפתחות

אם תהיתם איזו מתנה הכי תשמח את החברים שלכם בארץ, ותרו כבר מעכשיו על מחזיקי המפתחות. זה נדוש, מצועצע מדי ובעיקר - הופך את צרור המפתחות מפריט קליל למשקולת כבדה.

(צילום: Giphy)

 

מברשת השיניים מהמטוס

כן, מברשות השיניים שמחלקים מדי פעם במטוס הן בהחלט קומפקטיות ומגניבות. אבל לא, אתם לעולם לא תשתמשו בהם.

(צילום: Giphy)

 

דיוקן של צייר רחוב

אם נתעלם לרגע מהמחיר המופקע, אולי הסיטואציה המביכה שכרוכה בישיבה ממושכת על כיסא באמצע רחוב ראשי והעובדה שלא יעזור כלום - זו לא באמת אמנות - אולי הן מה שיניא אתכם מלקנות את מלכודת התיירים הזאת.

(צילום: Giphy)

 

טי-שירט מקומית

״איי לאב ניו יורק״ או ״איי אם אמסטרדם״? זה לא ממש משנה מה כתוב על הטי-שירט שקניתם בחנות מזכרות שהיא מלכודת תיירים, החולצות האלה נוטות להתכווץ בכביסה, לכן אולי רק האחים הקטנים שלכם ייהנו מהן. אולי.

 

(צילום: Giphy)

 

VACATION GOALS - ומהי המזכרת הכי מיותרת שאתם סחבתם כל הדרך לארץ?!

 

 

(כת״צ עילי שמעוני / ilays.rosh1@gmail.com)