סטייליש

אוי לא! (צילום: shutterstock)

9 טעויות טיפוח שכולנו עושות כל יום וכיצד לתקן אותן

חופפות כל יום, מפוצצות חצ'קונים ושוטפות ידיים ללא הפסקה? אנחנו צריכים לדבר.

 ראש אחד   |   16/02/2016  |    |    | 

 

1. חופפות שיער כל יום?

הגיע הזמן להתחיל לרווח בין החפיפות. השמפו מזיק לעור הקרקפת, והשמנוניות הנחוצה לשיער יורדת. רוצות שכל יום יהיה Good Hair Day? הפתרון הוא לחפוף פחות.

 

 

2. חייבות לפוצץ כל חצ'קון שמרים את ראשו?

כדאי שתתאפקו. פיצוץ חצ'קונים עלול לגרום לדלקות ולהותיר צלקות, וחשוב לטפל בו בדרך הנכונה. כאשר יוצא פצעון, מרחו עליו תרחיף לטיפול נקודתי בפצעונים ובאקנה, כמו התכשיר של סבוקלם, שישמור לכן על העור מפני פגמים וגם יעלים את החצ'קון המעצבן.

 

 

3. שוטפות ידיים מיליון פעם ביום?

טוב שאתן שומרות על הניקיון, אבל בואו לא נגזים, הא? שטיפות מרובות מייבשות את העור ופוגעות בשכבתו העליונה. הידיים יבשות כל כך עד שאתן מרגישות צורך להרטיב אותן? מים לא יעזרו לכן. לכו על קרם ידיים טיפולי כדוגמת קרם ידיים אינטנסיב ריפייר של סבוקלם, שיעשה בשבילכן את העבודה.

 

 

4. אוהבות להתקלח במים רותחים?

אולי כדאי שתורידו קצת את הטמפרטורה. המים החמים עלולים להגביר את תחושת היובש של העור, הנקבוביות נפתחות כתוצאה של החום, ותכשירי הטיפוח חודרים לשכבות העמוקות של העור ועשויים להחמיר את תחושת היובש. חולות על תחושת המים הרותחים? הפתרון הוא לסיים את המקלחת בשטיפה במים פושרים עד קרים. אלה יסייעו לנקבוביות להתכווץ בחזרה למצבן הטבעי וכך יגנו על העור.

 

 

5. מורחות קרם הגנה מהשמש רק בקיץ?

Big No No! אנחנו חשופים לקרינה גם מהמחשב, מהטלפון הנייד ואפילו מנורות הניאון. חוץ מזה, זה שקר בחוף לא אומר שהשמש נעלמה, יו נואו.

 

 

6. מכורות לפילינג?

הפילינג אמנם מסיר את התאים המתים, אבל עלול גם להסיר תאים בריאים וחדשים. חשוב להתאים את הפילינג לסוג העור שלכן ולהשתמש בו במתינות.

 

 

7. שותות מים רק כשאתן ממש צמאות?

חברות, סגלו לכן הרגל וודאו שתמיד יש לכן בקבוק מים בתיק. מים מעשירים את כמות הנוזלים בגוף, תורמים לחילוף החומרים ועוזרים לשמור על מראה חיוני, צעיר ומבריק. יאללה, מיקי-מיקי-מיקי-מיקי!

 

 

8. שומרות את מוצרי הטיפוח במקרר?

אולי כדאי שתשאירו את המקרר לחלב והגבינה. בניגוד לכל המיתוסים - לא מומלץ לאחסן מוצרי טיפוח במקרר. כאשר פותחים קרם חדש, אוטומטית נכנס אליו אוויר. אם מכניסים את הקרם למקרר, האוויר הופך למים שלא עברו תהליכי ניקוי, וזה יכול ליצור קרקע פורייה לחיידקים. ואנחנו ממש לא רוצות את זה, נכון?

 

 

9. לא מסתכלות על תאריך התפוגה של מוצר הטיפוח?

הלו! גם לקרמים יש תאריך תפוגה! חשוב להסתכל על ה-PAO - PERIOD AFTER OPENING. מה זה? לכל מוצר יש המלצה לזמן השימוש בו מרגע פתיחתו. ה-PAO הוא המועד המקסימלי לשימוש במוצר, ועדיף תמיד להשתמש בו קרוב לפתיחתו ולא לקראת מועד התפוגה, אז אל תשכחו לשים לב.

 

 

GUILTY - באילו מהטעויות האלו אתן אשמות?

 

1 (צילום: מוטי פישביין לסבוקלם)

 

תוכן שיווקי