מגזין

פאן (צילום: Shutterstock)

9 דרכים להזכיר לחברים שיש לכם יומולדת

לכל אחד מאיתנו יש את החבר שלא זוכר שום תאריך ואפילו לא את היומולדת של עצמו, אבל אנחנו לא נוותר ונגרום לו לזכור את יום ההולדת שלנו באש ובמים! קבלו את 9 הדרכים הכי טובות לעשות את זה. #מזל_טוב

  |   03/05/2015  |    |    | 

1. סימון טריטוריה

תקראו לנו אובססיביים, אבל הדרך הכי טובה להזכיר למישהו שיש לך יומולדת היא למלא את כל היומן שלו בסימני Happy birthday גדולים + השם שלך עם לב גדול (אנחנו עושים את זה כל שנה) - אין מצב שהוא יוכל להתעלם מדבר כזה. קחו את העצה שלנו ואולי תקבלו ג׳יפ ליומולדת (חיים בסרט). 

2. הלוואי שהיה לי...

דרך לא פחות מקורית להזכיר לחבר או לחברה השכחניים את יום ההולדת שלכם היא לרמוז על מתנה שממש הייתם רוצים לקבל ליומולדת: ״את יודעת, איך הייתי שמחה לקבל אייפון 6+ ליומולדת שלי שהוא בדיוק עוד שלושה ימים, חמש שעות ועשרים דקות, אבל אני סתם אומרת" (רמיזה קלה עד קשה).

3. ישר ולעניין

הדרך הכי פחות מקורית והכי ישירה לרמוז (אם אפשר לקרוא לזה ככה) שיש לך יומולדת היא להתקשר לחבר ופשוט לשאול: ״תגיד , איזה דבר מיוחד יש מחר?״. חשוב גם לא לשכוח להלחיץ את החבר במבטים מאיימים ולחזור על השאלה כמה פעמים. אנחנו מבטיחים שהמוח שלו לא יעמוד בלחץ והתשובה תצוץ לה פתאום. #מבוסס_על_סיפור_אמיתי

(צילום: Shutterstock) לא היינו מתנגדים לאחד כזה עכשיו (צילום: Shutterstock)

4. באתי לעזרת חבר

כמו שיש את החבר השכחן, יש את החבר שזוכר הכול (מי לא יודע מתי יום ההולדת של ביבי?!), ותמיד טוב שיש חבר כזה. אם אתם רוצים לרמוז לחבר על יום ההולדת שלכם בצורה פחות מוגזמת וגסה, תמיד טוב לשלוח את החבר הזוכר שישאל אותו מה הוא קונה לך ליומולדת על מנת לרענן את זיכרונו (אנחנו? לחוצי יומולדת?!) . 

5. פייסבוק הוא אח

מזל שיש לנו פייסבוק, אחרת בחיים לא היינו זוכרים תאריכי ימי הולדת. וזה שהוא מודיע לכולם שזה יום ההולדת שלנו? זה הכי מחמיא לנו. תודה, פייסוש! המלצה שלנו - לוודא שהחבר ייכנס לפייסבוק על הבוקר.

6. אינסטגרם זה החיים

לכולנו יש את החברים שבקושי נכנסים לפייסבוק, אז לכל אלה שהחברים שלהם אינסטגרמרים בנשמה, במיוחד בשבילכם הומצאה השיטה של העלאת תמונה עם הכיתוב !I can't keep calm because it's my birthday. #נדוש_ אבל_ עובד

 7. אז מה קורה וזה?

ווטסאפ! בשביל מה יש ווטסאפ אם לא כדי לרשום בו שיש לכם יומולדת?! אחד הרעיונות הטובים (סנטימטר מנואשות) הוא לרשום בסטטוס של הווטסאפ שיש לכם היום יומולדת. תוספת לא רעה היא להצטלם עם זר ובלונים ולשים בפרופיל. #הגזמנו

מזל טוב!! מזל טוב!!

8. מספיק ודי!

טוב, די, מספיק! אם רמזתם לחבר הזה שלכם שיש לכם יומולדת והוא עדיין לא קלט מה קורה, כדאי שתהיו ישירים ופשוט תגידו: ״מחר יש לי יומולדת, לא לשכוח!״, וכמובן להוסיף חיוך בסוף כדי שתקבלו מתנה שווה!

9. פארטי טיים

אם השנה תכננתם לערוך מסיבת יומולדת גדולה שכוללת עוגה מפוארת, שירים וחברים, אין מצב שהחברים שלכם לא ידעו שיש לכם יומולדת - וכמובן שפדיחות לבוא בלי מתנה, לא?! אז יכול להיות שתכנון מסיבה הוא הפתרון לכל בעיותיכם (לא לשכוח להזמין אותנו, כן?).

BFF - קרה לכם פעם ששכחתם יומולדת של חבר ורמזו לכם על זה? 

(כת״צ שילת ברקת / shilat.rosh1@gmail.com)