ראשי

giphy.com

9 דברים מביכים שכולנו עושים עם הטלפון

כל. כך. הרבה. בושות.

 ראש אחד   |   17/03/2016  |    |    | 

 

 

1. דופקים סלפי באמצע הרחוב

 

בואו נודה באמת, אין דרך חיננית לצלם סלפי בפומבי. גם אם התוצאה הסופית נותנת פייט למונה ליזה וגורפת כמות לייקים שלא הייתה מביישת את בנות הקרדשיאנס, אין אקט טיפשי מזה. אם אי פעם עמדתם מהצד וצפיתם בזר מוחלט שולף את הטלפון ודופק פרצופים למצלמה כשמאחוריו #שקיעה, אתם מבינים על מה אנחנו מדברים.

 

 

2. נעמדים מעל השולחן במסעדה רק כדי לצלם את האוכל לאינסטוש

 

תמונות המצולמות ממעוף הציפור זה מהמם, אבל לפעמים הדרך לצלם אותן מביכה בטירוף. כאילו, אנחנו יודעים שמנת הפסטה שהזמנתם עכשיו גובלת באמנות, אבל כולנו מודים שלרחף מעליה, לצלם ואז לתת לה להתקרר בזמן שאנחנו בוחרים פילטר זה מצחיק, נכון?

 

 

3. מפילים אותו על הפרצוף כשאנחנו שוכבים במיטה


כמה פעמים שכבתם במיטה ושיחקתם בטלפון? כנראה שכל לילה. וכמה פעמים שמטתם אותו מידכם והפלתם אותו על הפרצוף? אנחנו נהמר: הרבה. אין מביך מזה, ומזל שברוב הפעמים זה קורה כשאנחנו לבד. בונוס מבוכה: לצעוק "אחח!" כשהוא פוגע בנו!

 

 

4. עושים סטוקינג באינסטגרם בזמן שאנחנו יושבים בשירותים


הידעתם ש-75% מבעלי הטלפונים הניידים לוקחים את המכשירים איתם לשירותים? די, נו, אל תנסו להעמיד פנים שלא עשיתם את זה. כן, זה מביך, אבל עוד יותר מביך לאבד את תחושת הזמן על האסלה כיוון שהגעתם לשבוע מספר 147 באינסטוש של האקסים. #אופס

 

 

5. מעמידים פנים שאנחנו מדברים בטלפון בזמן שאנחנו מחכים למישהו


מכירים את זה שקבעתם עם חברים בבית קפה אבל הם מאחרים? מכירים את זה שבזמן שאתם מחכים בדד אתם קולטים מישהו שאתם מכירים, אז כדי להראות לו שיש לכם חיים אתם מעמידים פנים שאתם באמצע שיחה סופר-מעניינת? אז זה. וזה בושות.

 

 

6. מעמידים פנים שאנחנו מדברים עם מישהו, ובאמצע מישהו באמת מתקשר


מכירים את זה שאתם בעיצומו של סעיף 5 ואז מישהו אשכרה מתקשר אליכם וזה מצלצל לכם חזק באוזן ובא לכם לבכות מרוב הפדיחה?

 

 

7. נתקעים באנשים/דברים בזמן סימוס


חברה בדיוק סימסה פיסת רכילות עסיסית במיוחד אז אתם עונים במידי, ובזמן שאתם עם הראש בתוך הטלפון, הרגליים ממשיכות ללכת. ומפני שהעולם לא באמת עצר מלכת כי "סיוון נפרדה מתומר", נתקעתם בעמוד. כולנו היינו שם.

 

 

8. משתמשים בו כמראה ובודקים אם יש משהו בשיניים


לפעמים אנחנו פשוט שוכחים שאנחנו לא בלתי נראים. לכן, כשאנחנו יושבים בכיתה ומחטטים בשיניים שלנו מול הטלפון, חשוב לזכור שאנשים יכולים לראות אותנו. זה קטע כזה.

 

 

9. מתלבטים איזו מבין שלוש תמונות סלפי זהות להעלות באמצע האוטובוס


יש משהו קצת מוזר בלבהות בתמונות של עצמנו, לא? וול, לא, כל עוד זה נעשה בפרטיות החדר שלנו! אבל אם אנחנו עושים את זה באוטובוס, איפה שכולם יכולים לראות אותנו בהתקף נרקיסיזם מביך, אז זה מביך.

 

via GIPHY

 

SO - מזדהים?

(ליאור פסו / lior-rosh1@gmail.com)