בידור

GIF: מעמוד היוטיוב Wc15 Channel

9 דברים חדשים שלמדנו מהאיחוד של "חברים"

חמשת החברים האהובים עלינו חזרו לשבת יחד על ספה אחת ופתחו את הלב.

 ראש אחד   |   22/02/2016  |    |    | 

 

 

מכירים את המשפט כגודל הציפייה כך גודל האכזבה? אז זה בערך המשפט שמתאר את פרק האיחוד המצופה של "חברים". בעוד שאנחנו רצינו לראות את ג'ואי אוכל סנדוויץ' טבעוני (היי, דברים יכולים להשתנות!), את פיבי מוציאה אלבום שישי ואת רייצ'ל רבה עם הבת שלה, קיבלנו ראיון עם חמשת חברי הקאסט. נו טוב, לפחות היה מצחיק ולמדנו כמה דברים חדשים:   

 

 

1. מתברר שכל החברים נהגו לשבת יחד ולצפות בסדרה בזמנם הפנוי. אוווווו, איזה חמודים! 

 

 

2.  ליסה קודרו נבחנה פעמיים לתפקיד פיבי. איך זה הגיוני? היא מושלמת לתפקיד הזה! 

 

 

3. קורטני קוקס נבחנה במקור לתפקיד רייצ'ל וג'ניפר אניסטון נבחנה לתפקיד מוניקה, כלומר - הן בכלל נבחנו אחת לתפקיד של השנייה! אתם יכולים לדמיין את זה? אנחנו לא! 

 

 

4. הבנות נהגו לאכול יחד את אותה ארוחת צהריים במשך עשר שנים, הסלט הקובני שהן אכלו כבר הפך למסורת, ומתברר שג'ניפר הייתה מומחית בלהכין אותו! היי ג'ן, אפשר מתכון?!

 

 

5. הפרק בו החברים משחקים פוקר, בעונה הראשונה, נוצר בהשראת החיים האמיתיים. מתברר שכל הקאסט נהג לשחק יחד קלפים במהלך ימי הצילום.

 

 

6.  הפרקים האהובים על ג'ניפר אניסטון הם פרקי הנוסטלגיה, בהם רייצ'ל לפני הניתוח הפלסטי באף, מוניקה לפני הירידה במשקל ורוס עם תסרוקת האפרו הנפוחה. איזה קטע, גם שלנו! 

 

 

7. סוף כל סוף אנחנו יודעים איך מוניקה ורייצ'ל יכלו להרשות לעצמן את הדירה המדהימה הזו במרכז מנהטן. קורטני ענתה על השאלה שהטרידה מעריצים רבים במשך זמן רב והבהירה שמוניקה ירשה את הדירה מסבתא שלה. עכשיו השאלה הגדולה היא למה הסבתא הורישה רק למוניקה? מה עם רוס (אולי נקבל את התשובה הזאת באיחוד השני של "חברים" שיקרה עוד 10 שנים)? 

 

 

8. מת'יו פרי לא הצליח להגיע לאיחוד המצופה,אבל הוא שלח הודעה מוקלטת בה הוא הציג את חברי הקאסט בצורה מרגשת במיוחד: "קבלו בבקשה לבמה את החברים שלי, שבמקרה הם גם הקאסט של חברים". #נמסנו

 

 

9. כולם עדיין חברים ממש טובים! וזה לגמרי מחמם לנו את הלב.

 

 

FRIENDS - הכי חמודים שיש.

 

 

(אינה טוקר inna.rosh1@gmail.com)