בידור

צילום: יח"צ

8 סיבות למה אתם חייבים לראות את "אליס מבעד למראה"

"אליס מבעד למראה", סרט ההמשך של "אליס בארץ הפלאות", מתקרב אלינו בצעדי ענק. הנה 8 סיבות למה אתם חייבים לצפות בו.

 ראש אחד   |   23/05/2016  |    |    | 

 

1. כי הסיפור של "אליס בארץ הפלאות" הוא אחד הסיפורים הכי משוגעים והכי משפיעים בתולדות הספרות. עד היום אנשים מנסים לפענח את כוונותיו של הסופר לואיס קרול ולמצוא להן פרשנויות שונות ומקוריות.

 

 

2. כי טים ברטון מעורב בהפקה הזאת – הוא ביים את הסרט הראשון והפיק את הסרט השני. אתם חייבים להסכים שכל מה שיוצא מהידיים שלו הוא זהב.

 

3. כי זה הסרט האחרון שבו נוכל לשמוע את קולו של אלן ריקמן. #דמעה

 

4. ובכלל, הקאסט של הסרט הזה הוא אחד המדהימים: ג'וני דפ, הלנה בונהם קרטר, אן הת'וואיי, סשה בארון כהן ומיה וסיקובסקה, כמובן.

 

5. בגלל הטריילר הלא-פחות-ממהמם שלו: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=iYALnCmHQ8k

 

6. בזכות העיצוב האמנותי – ממה שראינו עד כה (טריילר וכמה פוסטרים) וגם כי אנחנו זוכרים שהסרט הראשון היה מהמם, אנחנו יודעים שצפויה לנו חוויה קולנועית ייחודית. העיצוב האמנותי המוקפד והתלבושות המושקעות יכניסו אותנו לאווירה מהרגע הראשון.

 

7. בזכות דמויות המשנה – זהו אחד הסרטים הבודדים שדמויות המשנה מעניינות ומצחיקות אותנו באותה מידה כמו הגיבורה, ובמקרה הזה מדובר בכובען המטורף, במלכת הלבבות ובחתול המחייך. אנחנו פשוט לא יכולים לחכות לפגוש אותם שוב.

 

8. בזכות הגיבורה שלו - די נדיר לראות גיבורה ראשית שמחזיקה סרט שלם על כתפיה. ובכן, אליס שלנו מצליחה להראות לכולם שגם נשים יכולות להיות גיבורות מוצלחות, חזקות, אנושיות ומעניינות. הכי גירל פאוור!

 

 

YES - הסרט יוצא ב - 26.5!

 

(תוכן שיווקי)