ראשי

(צילום: shutterstock)

8 מכות שכל מכור לאוזניות מכיר היטב

מהחוט המסתבך ועד לאוזנייה האחת שמפסיקה לעבוד. 

 ראש אחד   |   02/08/2016  |    |    | 

 

1. החוט המסתבך – אנחנו מודים, לפעמים שחרור הקשרים של האוזניות מספק לנו ריפוי בעיסוק די מהנה (ושלא נתחיל לדבר על הסיפוק שממלא אותנו כשאוזניות משוחררות), אבל לרוב מדובר בסבל בל יתואר. בחיינו, אם מכת בכורות לא הייתה עובדת, זו בוודאות הייתה המכה ה-11 של אלוהים.

 

2. כשאוזנייה אחת מפסיקה לעבוד – לצערנו, זה קורה כשקונים אוזניות לא איכותיות (כן, אנחנו מסתכלים עליכם, האנשים שקנו אוזניות ב-11 שקל. למה ציפיתם?). אבל לא נתחיל פה בהאשמת הקורבן, אלא נזדהה איתכם ונחבק אתכם. הרי רק כשמאזינים לשיר אהוב באוזן אחת ומנסים להבין אם הבעיה אצלכם או באוזניות, מבינים כמה חשובות אוזניות טובות.

 

3. כשאוזנייה אחת כל הזמן יוצאת מהאוזן – מה זה, איך הגיוני שבאוזן אחת האוזנייה יושבת בצורה מושלמת ולאוזן השנייה היא לא מצליחה להיכנס?! #אתם_לא_לבד

 

4. כשאתם מקשיבים למוזיקה באוטובוס ומישהו מוכר עולה ומתיישב לידכם – למה? האם הם פספסו את הקטע שיש לכם משהו באוזניים שמונע מכם לתקשר עם העולם? והכי גרוע כשהם מתחילים לדבר. כאילו, נו, באמת, אנחנו בדיוק שומעים לד זפלין, חלאס להפריע לנו!

 

5. כשהסיליקון נופל - ולא משנה כמה ננסה להחזיר אותו למקום, ברגע שהוא נופל - זהו, הוא ימשיך ליפול שוב ושוב עד שילך לאיבוד במחשכי התיק.

 

6. כשמשאילים מכם את האוזניות ולא מחזירים – ולמען האמת, לפעמים עדיף שלא יחזרו.

 

7. כשאין מקום לשום דבר בתיק חוץ מלאוזניות השיקיות שלכם – כן, כן, גם לאוזניות גדולות ושיקיות יש חסרונות, והחיסרון העיקרי הוא המקום שהן תופסות!

 

8. המחיר – זה מחזיר אותנו לסעיף השני. בסופו של דבר כולנו מבינים שאוזניות טובות, כאלה שבאמת מפיקות סאונד איכותי ושלא נהרסות אחרי חודשיים, עולות לא מעט כסף. אם אתם חובבי מוזיקה, אנחנו כן מציעים לכם להשקיע, כי התמורה שווה. אם הגעתם עד לפה ואתם מגיעים לאירוע הקיץ שלנו (ברור שכן), תשמחו לדעת שבאירוע יימכרו האוזניות האיכותיות במיוחד של SMS Audio במחירי מבצע: דגם  11mm מקצועי יעלה 149 שקלים (במקום 449 שקלים) ודגם STREET ON EAR יעלה 349 שקלים (במקום 899 שקלים). יש אחריות לשנה על כל האוזניות, הן מגיעות בקייסים קשיחים שווים.

 

 

מוכן דגם 11mm מקצועי.  149 שקלים (במקום 449 שקלים)

 

khjkhjkh דגם STREET ON EAR צבעוני. 349 שקלים (במקום 899 שקלים)

 

 

(תוכן שיווקי)