מגזין

אדירים! (צילום: imgur.com)

8 ההערות הכי טובות שמורים אי פעם כתבו על מבחנים

אחרי שמצאנו את התשובות הכי טובות שענו התלמידים, החלטנו לחפש את ההערות הכי טובות שכתבו המורים. 

 ראש אחד   |   16/04/2016  |    |    | 

 

1. התלמיד הזה העתיק את המבחן משכנו לספסל הלימודים. רק חבל שהוא לא ראה טוב את התשובות ולכן התבלבל בסדר. המורה לא חסך ממנו וכתב לו "רמאים אף פעם לא מנצחים" ו"בפעם הבאה שאתה מעתיק תשובה תסתכל על השאלה הנכונה". #אאוץ'

 

kihjkhj (צילום: imgur.com)

 

2. התלמיד צייר למורה פנדה וכתב "הפנדה יבכה אם אני אקבל ציון נמוך (רק קח את זה בחשבון כשאתה נותן לי ציון)". המורה ענה לתלמיד: "תעודד אותו בכך שתלמד לבחינות הגמר". 

 

gfhgfh

 

3. התלמיד כתב למורה "אם עשיתי איזושהי טעות במבחן הזה, אולי התמונה הזאת של הג'ירפה תשכנע אותך אחרת". המורה השתכנע ונתן לו נקודה חיובית. 

 

fgfdgfd

 

4. זכרו, תלמידים: כתבו בכתב קטן מאוד, כך אולי המורים שלכם יתייאשו מלנסות ולהבין מה כתבתם, בדיוק כמו המורה הזה, שכתב "אני זקן מכדי לקרוא זאת, איזה ציון אתה רוצה?".

 

uytutyu (צילום: imgur.com)

 

5. התלמיד צייר ציור של תלמיד המחזיק אקדח ומבקש מהמורה נקודות בונוס. התשובה של המורה: "אני לא מנהל משא ומתן עם טרוריסטים". 

 

 

 

jkhjkhj

 

6. התלמיד הזה צייר פיל (בלי זנב) וכתב "לא יכולתי לפתור את הבעיה הזאת כי פיל חסם לי את השאלה". המורה הגיב "לפילים יש זנבות". 

 

kjkhkjhkh

 

7. התלמיד צייר נינג'ה על המבחן שלו וכתב "הנינג'ה הזאת תמנע ממך לתת לי ציון שנמוך מ-C". המורה צייר לתלמיד בחזרה נינג'ה עם הכיתוב: "לנינג'ה הזאת יש עט אדום". 

 

 ghgfhgf

 

8. ולבונוס, הנה שאלה מתמטית שכתב מורה בעל חוש הומור מיוחד מאוד: "ג'סטין ביבר נופל בצורה מאונכת מצוק..." תגידו שלא קורע מצחוק! #בליברים_אל_תהרגו_ אותנו_זה_היה_בצחוק

 

ghjgh (צילום: imgur.com)

 

 

FUNNY - תזכורות נחמדה שגם למורים יש חוש הומור! 

 

(אינה טוקר / Inna.rosh1@gmail.com)