מגזין

(קרדיט: Giphy.com)

8 דברים שכל מי שחזר ממחנה קיץ יזדהה איתם

איך היה במחנה הקיץ שלכם? 

 ראש אחד   |   21/08/2016  |    |    | 

 

 

לא משנה אם הלכתם למחנה קיץ של "הצופים", "השומר הצעיר" או שאתם בכלל ב"חוגי סיור" - אתם עומדים להזדהות עם הסעיפים הבאים. 

 

 

1. פיג'מה חדשה

 

קיבלתם חולצה? ברור. ונכון שכבר הספקתם לישון איתה? הרי רוב החולצות שמקבלים הופכות לאחלה פיג'מות, רק ה"מורעלים" באמת (ואלה ששייכים למין הגברי, בואו נודה), ממשיכים ללבוש אותה גם מחוץ לבית. 

 

 

2. קול צרוד

 

ההורים שלכם כנראה יחלקו עלינו, אבל אין ספק שהמדד להנאתכם במחנה היא רמת הצרידות שלכם. חזרתם עם גרון בריא וקול זמיר? כנראה שלא צעקתם את המורלים מספיק חזק.

 

 

3. היפוך שעות

 

קשה לנו להאמין שבאמת הלכתם לישון בשעה של ''כיבוי האורות''. לא, אתם המשכתם לרכל עד השעות הקטנות של הלילה ולזלול את כל החטיפים. נו טוב, מזל שיש עוד שבוע וחצי להסדיר את שעות השינה שלכם! 

 

 

 

4. עקיצות

 

לא משנה שלקחתם אלתוש, יש יתושים שזה פשוט לא מפריע להם.  #די! #לא_יכולים_יותר 

 

 

5. אתם יודעים להכין ארוחת גורמה משימורים

 

החיים הקולינריים בטבע לא השאירו לכם הרבה ברירות חוץ ממנה-חמה ותפוחי אדמה. למזלכם, צוות המטבח הראה לכם כמה טריקים שלא תשכחו לאורך זמן. היי, אפשר לבוא לאכול  אתכם טונה עם שעועית מבושלת?

 

 

6. הרבה כביסה

 

ואנחנו לא מדברים רק על בגדים. איכשהו הכל, אבל הכל מלא באבק ובלכלוך. כולל התיק הגדול שלכם, שק השינה שלכם, ואפילו תיק הרחצה שלכם זקוק לשטיפה רצינית. #מזל_שיש_הורים  

 

 

7. גלריית תמונות מפוצצת

 

עם כל הקטע של להתחבר לטבע ולהתנתק מהסביבה, ברור שלא הזנחתם את הרשתות החברתיות לכל כך הרבה זמן! תמונות עם החברים, תמונות עם המתקנים שבנינו, תמונות עם המדריכים, תמונות עם הפטל – הכל מתועד! 

 

 

 

 

8. התקפי געגוע

 

אחרי שבוע אינטנסיבי עם כל החברים, פתאום אתם מבינים שעוד שנה עברה! אתם יודעים שיש סיכוי שלא תראו חלק מהאנשים שהיו אתכם וזה מעציב אתכם מאוד. אז מה אתם עושים? בוהים בכל התמונות שצלמתם, שוב ושוב ושוב. אי אפשר להאשים אתכם, היה הכי כיף בעולם!   

 

 

 

CAMP – באיזה מחנה קיץ הייתם?

 

 

 

(כת''צ נטלי נפתולישן \\ natali.rosh1@gmail.com)