מגזין

אתם מתרגשים כמונו? (צילום: אינסטגרם)

7 פעילויות שאתם יכולים להשתתף בהן ביום המעשים הטובים

כבר החלטתם מה תעשו?

 עומר טסל   |   27/03/2017  |    |    | 

 

 

מחר חל ברחבי הארץ יום המעשים הטובים, ולמרות שאנחנו משתדלים להיות הכי טובים שאפשר בכל יום - לא נפספס הזדמנות להשתתף במשהו גדול. אם עוד לא בחרתם פעילות ובא לכם להשתתף באירועי היום - הנה 7 פעילויות שאתם יותר ממוזמנים להשתתף בהן. BE_GOOD#

 

 

1. תערוכת אמנות בתל אביב

לאמנותיים מביניכם... (קרדיט: giphy.com)

עמותת "רוח טובה" ועמותות חברתיות נוספות משיקות תערוכת אמנות מיוחדת במינה, המעניקה הצצה לעולמם הפנימי של יוצרים מעמותות שונות. בנוסף, ביום שלישי 28.3 במתחם בוטיק המעצבים שבדיזנגוף סנטר תוכלו ליהנות מפעילות יצירה, עמדת צילום, מכירת ספרים יד שנייה, עמדת תרומת שיער למען חולות סרטן ועוד!

איפה? קניון דיזנגוף סנטר, תל אביב.

מתי?  23.3 - 6.4

2. הפנינג ברמת השרון

איזה כיף! (קרדיט: giphy.com)

"קבוצת השווים" מפעילה מרכז יום לבוגרים עם אוטיזם ברמת השרון. במועדון יתקיימו הפנינג עם סדנאות לכל הגילים, הצגה, הופעה מוזיקלית, דוכני מכירה ועוד. כל ההכנסות יועברו לטובת המועדון.

איפה? מועדון "צבעי הקשת", רמת השרון.

מתי? מחר, יום שלישי 28.3, בשעה 17:00.

 

3. בזאר בשלומי

הכול בשנקל! (קרדיט: giphy.com)

בבזאר החגיגי שיתקיים בשלומי צפויים להימכר בשני שקלים בלבד כלי בית, פרטי לבוש, ספרים וצעצועים. כל ההכנסות ישמשו לטובת פעילות לילדים ולנוער בשלומי.

איפה? רחבת המתנ"ס בשלומי.

מתי? יום שלישי 28.3, 16:00 - 18:00.

4. מרוץ בנחל נעמן

רוצו על זה! (קרדיט: giphy.com)

הספורטיביים ביניכם מוזמנים לרוץ בנופי הגליל המערבי. על כל קילומטר שתרוצו ייתרמו עשרים שקלים לטובת שיפור הנגישות החברתית. המרוץ יתקיים בשלושה מקטעים: עממי, 3.5 קילומטר ו-10 קילומטר. להרשמה לחצו כאן.

איפה? נחל נעמן, הגליל המערבי.

מתי? יום שישי 31.3, 7:40 - 11:00.

 

5. הפנינג צופי פולג-תל מונד

כל הכיתה בצופים! (קרדיט: giphy.com)

אתם מוזמנים להגיע להפנינג צופי פולג-תל מונד, ובו תוכלו לתרום דם בניידות של מד"א ולחתום על כרטיס אדי (אם אתם מעל גיל 17). מלבד זאת תוכלו לעזור באיסוף ספרים לתרומה ועוד...

איפה? שבט צופי פולג.

מתי? יום שלישי 28.3, 16:00 - 21:00.

 

6. למען החיילים הבודדים - קיבוץ כברי

 

בקיבוץ כברי יתקיים יריד שכל רווחיו יועברו לתרומה לחיילים בודדים. הפסטיבל יכלול סדנאות, הופעות, דוכני אוכל, הפעלות לילדים ועוד.

איפה?  קיבוץ כברי.

מתי? יום שלישי 28.3, 15:00 - 21:00.

 

 

7. קיר חזון

 

מה הרעיון שלכם? (קרדיט: giphy.com)

יש לכם רעיון כיצד אפשר להפוך את העולם למקום טוב יותר? אתם מוזמנים לשתף את הרעיונות שלכם באמצעות הצמדת פתקים לקיר חזון מיוחד שיוקם לכבוד יום המעשים הטובים.

איפה? במקומות שונים בארץ, לרשימה המלאה לחצו כאן.

מתי? יום שלישי 28.3 במהלך היום.

 

 

אם עוד לא מצאתם את הפעילות המתאימה לכם, אתם מוזמנים לבקר באתר "יום המעשים הטובים" ולמצוא את האירוע שהכי מתאים לכם ברשימת האירועים המלאה. בהצלחה!