ראשי

ספר לנו עוד ד"ר! (צילום: shutterstock)

7 משפטי השראה מספרי "דוקטור סוס" שישנו את חייכם

דוקטור סוס - דוקטור לחיים! ספרי "דוקטור סוס" היו חלק בלתי נפרד מהילדות שלנו, אך התובנות שהם מכילים מתאימים לאימוץ בגל גיל.

 דפנה ירושלמי   |   28/04/2017  |    |    | 

 

ספרי "דוקטור סוס" היו חלק בלתי נפרד מהילדות שלנו, אך התובנות שהם מכילים מתאימים לאימוץ בגל גיל. צללנו בחזרה לספריו של תאודור סוס גייזל, הלוא הוא דוקטור סוס האהוב, וחזרנו עם כמה משפטים לחיים. #התחלנו

 

 

1. "אני אוהב שטויות, זה מעיר את תאי המוח

 

הגיע הזמן להודות בזה - להשתטות זה הכיף של החיים! אנשים רבים חוששים מפניהן, אבל ברגע שלומדים להסתכל על השטויות האלה מהזווית הנכונה, הן הופכות לכיף אחד גדול. חכם סיני אמר שממילא חיים רק פעם אחת, אז למה לא לעשות את זה בצורה צבעונית ומשעשעת?!

 

תצחק לג'סטין! (קרדיט: Giphy.com)

 

2. "תצליח? נכון? תצליח! נכון! (תשעים ותשעה אחוזי ביטחון)”

 

אף אחד לא יכול להבטיח שתצליחו להגשים את כל החלומות בניסיון הראשון, אבל מה יש לכם להפסיד? לא בטוח שזה יקרה כל כך מהר, אבל כל עוד נסמוך על עצמנו ונעשה את המיטב, הסיכויים לגמרי לטובתנו.

 

אין כמונו! (קרדיט: Giphy.com)

 

 

3. "למה להשתלב כשנולדתם להתבלט?"

 

כולנו נוטים להיחבא אל הכלים במצבים שונים - קל יותר להתחקות אחר מישהו אחר מאשר להוביל בעצמכם, אבל האם אתם באמת רוצים לבלות כך את הנעורים שלכם? זה או עכשיו או לעולם לא - השקיעו במה שאתם אוהבים לעשות והיו מי שאתם. תאמינו או לא, אתם עוד תודו לנו.

 

 

כן כן, ריקוד מסורבל הוא לפחות ייחודי (קרדיט: Giphy.com)

 

 

4. "יש לך שכל בראש ורגליים בתוך הנעליים, אתה יכול לכוון את עצמך לכל כיוון שתבחר

 

כולנו נתקלים בקשיים, במכשולים או באנשים שמזלזלים בנו. למרות זאת אסור לשכוח להאמין בעצמנו ולעשות את המיטב כדי להגשים את המטרות שלנו. המקום שממנו באנו או המשפחה שנולדנו אליה לא בהכרח יקבעו לאן נגיע ומה נשיג. מה כן? כוח הרצון והמוטיבציה שלנו!

 

לשם! (קרדיט: Giphy.com)

 

 

5. "ככל שאתה קורא יותר, ככה אתה יודע יותר, וכך תוכל להגיע לעוד ועוד מקומות חדשים

 

עד שימציאו מכוניות מעופפות ויקימו לתחייה את הדינוזאורים, ישנו עולם אחר שבו הכול אפשרי - עולם הספרים, כמובן. אין-ספור ספרים מחכים בשקיקה שתקראו אותם. מלבד ההנאה הצרופה שתחוו, הקריאה היא דרך מצוינת לפתח את החשיבה, הדמיון והיצירתיות שלכם.

 

חפשו אותנו בספרייה (קרדיט: Giphy.com)

 

6. "משם לכאן ומכאן לשם יש דברים מצחיקים בכל מקום

 

תמיד יהיו קשיים ורגעים פחות נעימים, אבל ההבדל בין יום מהגיהינום ליום הכי טוב בעולם טמון בגישה שלכם לחיים. תיהנו, תצחקו והכי חשוב – השתדלו תמיד לקחת את הדברים בקלות.

 

מה מצחיק?! (קרדיט: Giphy.com)

 

 

7. "היה מי שאתה ופעל לפי איך שאתה מרגיש, כי לאנשים החשובים בחייך זה לא ישנה ולאלה שזה כן ישנה - הם לא חשובים

 

קצת קשה להודות, אבל לפעמים כולנו חוששים ממה שיגידו עלינו, ולא מעט פעמים אפילו ויתרנו על הבעת דעה או לבישת בגד מסוים בגלל זה. קחו בחשבון כי יתכן ולא תצליחו תמיד להתחבב על כוווולם, וזה בסדר, הכי חשוב שתאהבו את עצמכם, ותקיפו את עצמכם באנשים שאוהבים אתכם בדיוק כמו שאתם.

 

גם ככה כל השאר תפוסים (קרדיט: Giphy.com)

 

 

 

 

דוקטור סוס, כבר אמרנו שאנחנו אוהבים אותך?!