בידור

וואלה (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

7 מפורסמים שלא ידעתם שהם מאומצים

ידעתם שסטיב ג'ובס, ג'ון לנון ומרילין מונרו אומצו בילדותם? קבלו את הרשימה המלאה.

 ראש אחד   |   25/07/2015  |    |    | 
וואלה (צילום: אימג'בנק / GettyImages) וואלה (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

ידעתם שסטיב ג'ובס, ג'ון לנון ומרילין מונרו אומצו בילדותם? קבלו את הרשימה המלאה.

בדרך כלל כששומעים את המילים ״סלבס״ ו״מאומצים״, סבורים שהסלב המדובר הוא ההורה המאמץ, למשל אנג׳לינה ג׳ולי, שאימצה (המון) ילדים ממדינות מעוטות יכולות. סביר להניח שלא נדמיין שדווקא הכוכב האהוב עלינו הוא הילד המאומץ. קבלו רשימה של הסלבס שלא ידעתם שהם ילדים מאומצים. 

1. ג׳נה אושקוביץ

ג'נה שירי לנו שיר! (צילום: אימג'בנק / GettyImages) ג'נה שירי לנו שיר! (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

כוכבת הסדרה "גלי" ואחת מהשחקניות הכי מהממות שיש היא ג׳נה אושקוביץ, והיא בעצמה ילדה מאומצת. ג'נה נולדה בקוריאה וכשהייתה תינוקת אימצו אותה זוג אמריקאים. כך הפכה ג'נה לאמריקאית המהממת שהיא היום.

2. טרייס סיירוס

אחים אוהבים (צילום: אימג'בנק / GettyImages) אחים אוהבים (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

טרייס המוזיקאי הוא אחיה המאומץ של מלכת הפרובוקציות - מיילי סיירוס. המוזיקאי בילי ריי, אביהם של השניים, אימץ את טרייס כשהיה ילד צעיר מאוד, ובזאת הפך אותו לסיירוס מן המניין.

3. סנוקי

סנוק נוק (צילום: אימג'בנק / GettyImages) סנוק נוק (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

סנוקי (ניקול פוליצי), כוכבת הסדרה "חוף ג'רזי", הייתה מפורסמת באופי האיטלקי התוסס שלה, אבל היא בכלל צ׳יליאנית במקור. כשהייתה ילדה קטנה, אימצה אותה משפחתה האיטלקית - מה שבכל זאת הופך אותה לאיטלקית אמיתית! 

4. קלי רולנד

גם אנחנו היינו מוכנים להיות אחים של ביונסה (צילום: אימג'בנק / GettyImages) גם אנחנו היינו מוכנים להיות אחים של ביונסה (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

קלי רולנד, הזמרת, השחקנית, שופטת "אקס פקטור" והכי חשוב - בת דודתה של קווין B, היא ילדה מאומצת. לפי הדיווחים, כשקלי הייתה צעירה מאוד, אמה עזבה את אביה והם עברו ליוסטון, טקסס. אמה של קלי הרגישה שיהיה לה טוב יותר אם תחיה עם משפחתה של ביונסה. מת'יו, אביה של ביונסה, אימץ את קלי, והיא הפכה למה שהיא היום. וואו.

5. ג'ון לנון

ג'ון לנון LET IT BE (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

כוכב להקת הביטלס האגדית היה גם הוא ילד מאומץ. הוריו הביולוגיים נפרדו כשהיה בן שלוש, וכשהיה בן חמש העבירה אותו אמו לטיפולם של דודיו. אמו הייתה בתמונה תמיד, אך לא גידלה אותו בעצמה אף פעם. #דאבל_וואו

6. מרילין מונרו

מרילין מונרו או מרלין מרלין (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

מרילין מונרו האגדית - הדוגמנית, השחקנית ואייקון האופנה - הייתה גם היא ילדה מאומצת. תכינו את עצמכם, כי זה מורכב: בגיל צעיר התגרשו הוריה של מרילין. אמה הרגישה שאינה מסוגלת לגדל אותה ומסרה את מרילין לאימוץ, אך נהגה לבקר אותה מדי שבוע. כשהייתה מרילין בת שבע, עברה לגור עם אמה לזמן מה, אך האם חוותה התמוטטות עצבים, ומרילין נשלחה לבית יתומים. כשהייתה מרילין בת 11, אימצה אותה משפחה חדשה, והיא נשארה חלק ממנה עד יום מותה. (הצלחתם לעקוב?)

7. סטיב ג'ובס

לנצח נודה לך על האייפון (צילום: אימג'בנק / GettyImages) לנצח נודה לך על האייפון (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

מייסד חברת אפל המנוח היה גם הוא ילד מאומץ. ג'ובס נולד בסן פרנסיסקו ב-1955 לזוג לא נשוי ובעודו תינוק נמסר לאימוץ למשפחה מפאלו אלטו, קליפורניה. בבגרותו החליט ג'ובס לחפש את הוריו וגילה שלאחר שמסרו אותו לאימוץ הם נישאו ונולדה להם בת. ג'ובס גילה רק בחייו הבוגרים שיש לו אחות. הוא יצר עמה קשר, והשניים היו ביחסים טובים מאוד עד מותו.

WOULD YOU - איזה סלב הייתם רוצים לאמץ?

כת״צ שילת ברקת/ shilat.rosh1@gmail.com)