בידור

לא יכולים לחכות! (תמונה: יח"צ)

7 דברים שלא ידעתם על "ערים של נייר"

לקראת צאתו של הסרט המצופה מבית ג'ון גרין – "ערים של נייר" - ביום חמישי, אספנו עבורכם כמה עובדות שכיף לדעת, ועשינו את זה באתר כדי לא לבזבז הרים של נייר (הבנתם מה עשינו פה? חי חי חי).

 ראש אחד   |   21/07/2015  |    |    | 
לא יכולים לחכות! (תמונה: יח"צ) לא יכולים לחכות! (תמונה: יח"צ)

לקראת צאתו של הסרט המצופה מבית ג'ון גרין – "ערים של נייר" - ביום חמישי, אספנו עבורכם כמה עובדות שכיף לדעת, ועשינו את זה באתר כדי לא לבזבז הרים של נייר (הבנתם מה עשינו פה? חי חי חי).

אם אתם פה, סימן שאין צורך להכיר לכם את ג'ון גרין, הסופר האהוב שכתב להיטים ספרותיים רבים ובהם "אשמת הכוכבים", שהמיס את לבנו והפך לשובר קופות קולנועי. אתם ודאי גם יודעים שבסרט החדש שלו, שגם הוא מבוסס על ספר פרי עטו ושיוצא לאקרנים ב-23 ליולי, מככבים הדוגמנית קארה דלווין ונאט וולף, שאותו אתם כבר מכירים מ"אשמת הכוכבים". אין לכם מה לדאוג – לא תמצאו כאן ספוילרים, אבל הגיע הזמן לגשת לפרטים העסיסיים.

1. נתחיל בזה שג'ון גרין לא רק כתב את הספר ואת התסריט, אלא גם הפיק את הסרט. אבל זה ממש לא מה שרצינו לספר לכם! ג'ון חשף שבזמן תהליך העריכה הארוך הוא האזין לאלבום 1989 של טיילור סוויפט! גם נרדפייטר וגם סוויפטי? שלמות!

סוויפטיס לנצח! (צילום מסך מפייסבוק) סוויפטיז לנצח! (צילום מסך מפייסבוק)

2. קארה דלווין ממש לא הייתה הבחירה הראשונה של ג'ון לתפקיד. בהתחלה לוהקה אליו שיילין וודלי, אך היא עזבה את הפרויקט עקב אילוצי לוח זמנים. לאחר מכן חשב ג'ון על מישהי שהוא הכיר דרך יוטיוב, אמה בלקרי (Emma Blackery), אך לבסוף זה לא קרה. אנחנו דווקא מבסוטים על קארה.

3. זהו התפקיד הראשון של קארה דלווין, ואף שיש לה שאיפות לפתח קריירת משחק, היא עסקה עד כה בדוגמנות בלבד (ובחגיגות עם קנדל ג'נר). דרך אגב, למרות תדמיתה הפרועה קארה מגיעה משושלת של משפחת אצולה בריטית, ונראה לנו שהיא מסוג האנשים שיודעים לממש את השאיפות שלהם. צפו לראות עוד ועוד ממנה בעתיד.

מהממת! (תמונה: אימג'בנק/Gettyimages) מהממת! (תמונה: אימג'בנק/Gettyimages)

4. כשהיא גילתה שקיבלה את התפקיד, קארה הגיבה בצורה די רגשנית: "הייתי לבד, וזה היה די עצוב, האמת. שהיתי במלון, בדיוק נכנסתי לחדר שלי כדי להתארגן ולצאת, ואז קיבלתי את השיחה. פשוט פרצתי בבכי". קארה, ככה בדיוק היינו מגיבים אם זה היה קורה לנו.

5. את העובדה שהסרט מבוסס על ספר אתם כבר יודעים, אבל האם ידעתם שהספר יצא לאור כבר לפני שבע שנים?! לא ברור מה לקח לג'ון כל כך הרבה זמן! העם דורש עוד ספרים ועוד סרטים - ושיצאו מהר, בבקשה. תודה.

6. ג'ון גרין סיפר שהוא בעצמו הרס את אחד הטייקים (צילום סצנה), לאחר שבמהלך הצילומים צעק בקולי קולות כשגילה שקבוצת הכדורגל שהוא אוהד, ליברפול, הוגרלה לשחק מול קבוצת AFC ווימבלדון. תשמחו לדעת שגרין נכח במשחק ושליברפול ניצחה.

אוהבים אותך, ג'ון! (תמונה: אימג'בנק/Gettyimages) אוהבים אותך, ג'ון! (תמונה: אימג'בנק/Gettyimages)

7. מצטערים, אבל הסצנה ב"עולם המים" שמופיעה בספר לא תופיע בסרט. הסיבה לכך היא שסרט אחר בשם "בלאקפיש", שהציג את חייהם של בעלי החיים הנמצאים בפארקים שכאלה, עושה לאנשים אסוציאציה של שבי והתעללות כשהם חושבים על "עולם המים". החשש היה שסצנה כזאת ב"ערים של נייר" תגרום לקהלים מסוימים להחרים את הסרט, והמפיקים רצו להימנע מהאפשרות הזאת.

POPCORN – תודו שחידשנו לכם.

(מאת גינת יעקב / ginat.rosh1@gmail.com)