מגזין

תרשמו, תרשמו (צילום: Shutterstock)

7 דברים שאנחנו חייבים להספיק לעשות לפני שאסטרואיד משמיד את כדור הארץ

נו, טוב, אין לנו יותר מדי זמן...

 עומר טסל   |   15/02/2017  |    |    | 

 

 

 

לאחרונה פרסמו אתרים שונים תאוריה לפיה ב-16 לפברואר, או ליתר דיוק - מחר, עתיד לפגוע אסטרואיד בכדור הארץ ולהשמידו. נאס"א, סוכנות החלל האמריקאית, אמנם הסכימה עם הטענה כי אכן יש אובייקט מסתורי בקצה מערכת השמש שלנו, אך הבהירה כי הוא צפוי לרחף מעבר לכדור הארץ במרחק מיליוני קילומטרים מאיתנו. למרות ההוכחות של נאס"א, אסטרונום רוסי אחד טוען אחרת.

 

 

האסטרונום טוען כי האובייקט המסתורי הוא חלק ממערכת "ניבירו", פלנטה שמעולם לא הצליחו להוכיח את קיומה, החביבה במיוחד על חובבי קונספירציות חלל. חסידי הקונספירציה סוברים ש"ניבירו" תביא לסופו של כדור הארץ. וול, לא באנו לבאס אתכם חלילה, אבל חשבנו שאם כדור הארץ אכן יגיע לקצו מחר - שווה להתכונן מראש. אז הנה 7 דברים שכולנו חייבים להספיק לפני שהאסטרואיד משמיד את כדור הארץ. מוכנים?

 

1. להשלים את כל הפרקים של הסדרה האהובה עלינו

חייבים. לגלות. מה. קורה. בסוף! (קרדיט: giphy.com)

 

המון זמן אין לנו, בגלל זה אנחנו מציעים לבחור סדרה אחת שאתם ממש-ממש אוהבים ושדחיתם את השלמת הפרקים בגלל מבחנים, מלא אירועים או כל סיבה אחרת. בכנות, אתם באמת מוכנים שהעולם ייחרב מבלי שגיליתם מה קורה בסוף של "90210"?

 

 

2. לבקש סליחה

תרגישו טוב יותר! (קרדיט: giphy.com)

 

לא לחכות עד יום כיפור, זה עוד מלא זמן! אם יש מישהו או מישהי שמחכים להתנצלות מכם, זו ההזדמנות האחרונה שלכם.

 

3. להתוודות על אהבתנו בפני הקראש

 

אם לא תנסו, לא תדעו (קרדיט: giphy.com)

 

למען האמת, גם ככה אנחנו עדיין במצב רוח די רומנטי בגלל הוולנטיינ'ס וזה, אז מה אכפת לנו לרכוב על הגל וללכת להתוודות בפני הקראש על אהבתנו? נכון, זה דורש המון אומץ, אבל אם מחר זה היום האחרון על כדור הארץ, אין מה להפסיד. YOLO#

 

 

4. להזמין פיצה

 

פיצה זה תמיד רעיון טוב (קרדיט: giphy.com)

 

או את המאכל האהוב עליכן שאינו פיצה - אנחנו פשוט מתים על פיצה, אם לא הבנתם את זה עד כה. גם לא היינו רוצים להגיע לסוף העולם רעבים וגם - אם זו הארוחה האחרונה שלנו, נשמח ליהנות מכל ביס. #בתאבון

 

5. להסתפר כמו שתמיד רצינו

 

יהיה לכם מה-זה יפה! (קרדיט: giphy.com)

 

כי אתם יודעים, אם כבר מלא זמן מתחשק לכם לעשות פוני או קצוות שיער בצבע ורוד - אתם באמת מסוגלים ללכת לישון בידיעה שלעולם לא תדעו איך הלוק הזה ייראה עליכם? אנחנו, לצורך העניין, לעולם לא נצליח להירדם ככה. קבענו תור למספרה, ביוש.

 

6. לעלות לייב באינסטגרם או בפייסבוק

 

יאללה, LIVE! (קרדיט: giphy.com)

 

אם הייתה לכם תאוריה מעניינת או מסר חשוב לעולם שעוד לא הספקתם להעביר הלאה - יאללה, חבר'ה, הזמן אוזל! ואיזו דרך טובה יותר יש להעברת מסרים מאשר באינסטגרם לייב או בפייסבוק לייב? תגידו מתי, נבוא לצפות.

 

7. לחיות כל יום כאילו אין מחר

 

YOLO (קרדיט: giphy.com)

 

כי בינינו, אסטרואיד או לא אסטרואיד - חיים רק פעם אחת. ואם היה משהו שתמיד חלמתם לעשות אבל דחיתם אותו בציפייה לזמן הנכון - תדעו שאין דבר כזה "הזמן הנכון". תעזו, תחלמו ותיהנו מכל יום כאילו הוא היום האחרון שלכם!

 

 

מה הייתם מוסיפים לרשימה?