בידור

יוחזר דילן או'בריאן לאלתר! (קרדיט: giphy.com)

6 שלבים שכולנו עוברים כשהסדרה האהובה עלינו יוצאת לפגרה

"זאב צעיר", איך נטשת אותנו ככה?!

 אריאלה אביר   |   18/02/2017  |    |    | 

 

ידוע שהחיים לא הוגנים, אבל פעם אחר פעם אנחנו תוהים לעצמנו למה אף אחד לא מכין אותנו לרגע שבו הסדרה האהובה עלינו יוצאת לפגרה. כדי שלא תמצאו את עצמכם נכנסים להלם תרבות בפעם הבאה ש"האנטומיה של גריי" תצא לפגרה, החלטנו להכין אתכם לרגע הטראומטי.

 

1. הבכי הראשון

מבינים לליבך, אלנה (קרדיט: giphy.com)

כן, "הבכי הראשון" משמעו שצפוי בעתידכם בכי נוסף. הבכי הראשון מגיע במהלך פרק היציאה לפגרה של הסדרה כשהכול מסתבך, הדמות הראשית תלויה בין חיים למוות והנבל מביט בה בזמן שהוא אוכל פופקורן. פתאום המסך מחשיך, הקרדיטים מופיעים, ואתם מבינים שהפעם הבאה שתראו שוב את הדמויות היקרות האלה היא בעוד חצי שנה, במקרה הטוב.

 

 

2. ריק וחלקיקים

תחזירו לנו עכשיו את "ליב ומאדי"! (קרדיט: giphy.com)

השבוע שאחרי שידור פרק היציאה לפגרה הוא השבוע הקשה ביותר. פתאום מגיע יום שידור הסדרה ואתם מוצאים את עצמכם יושבים מול טלוויזיה כבויה בעיניים נוצצות מדמעות במקרה הטוב או בהתקף זעם בלתי נשלט במקרה הפחות טוב. מה עושים עם כל הזמן הפנוי הזה? איך ממשיכים מכאן הלאה?

 

 

3. TBT#

שלדון, אתה אהבת חיינו (קרדיט: giphy.com)

מי מאיתנו לא מצא את עצמו נזכר ברגע משעשע מ"המפץ הגדול" והרגיש דחף פתאומי לצעוק "באזינגה!" מול כל חבריו, שבוהים בו בדאגה ותוהים אם להזמין לו איש מקצוע, שיבדוק אם הכול תקין. אה, זה קרה רק לנו? אוקיי, תשכחו מזה.

 

 

4. רפרשו, רפרשו

מדי פעם אנחנו תוהים מה היה קורה אם היית נשארת קבורה, אליסון (קרדיט: giphy.com)

ואז זה קורה - ידיעות מתחילות לזרום לגבי המשך העונה: מי שרד את התרסקות המטוס, מי יחזור לחיים אחרי שהיה קבור שנתיים באדמה ומי הולך להצטרף להמשך העונה. אתם גומעים בשקיקה כל פרט שיוצא מפי יוצרי הסדרה ומוחקים עוד יום בטבלת היאוש שהכנתם לקראת חזרת הסדרה למסך.

 

 

5. היום המיוחל

חכו לזה... (קרדיט: giphy.com)

כמו שטף הדיבור של חיים מ"האח הגדול" - גם את הזמן אף אחד לא יכול לעצור. הסדרה חוזרת מהפגרה, ואתם מקבלים את זה בבגרות מתבקשת, שכוללת כובעים מחודדים, קונפטי והמון צרחות פרופורציונליות. רגע, נראה לנו שהשכנים מזמינים לכם אמבולנס, אולי כדאי שתצאו להרגיע אותם.

 

 

6. עולם כמנהגו נוהג

דין, אל תעזוב אותנו! (קרדיט: giphy.com)

העונה חזרה בשיא הכוח ואתם חזרתם לבטוח בדמויות האהובות עליכם, כי אין מצב שדין וינצ'סטר שוב ינטוש אתכם לאנחות, נכון? הממ... לא כל כך נכון. כי אז מגיע סוף העונה, ואם חשבתם שרק פרק היציאה לפגרה ישאיר אתכם פעורי פה מייבבים על הספה, תחשבו שוב. וכן, "השלבים שכולנו עוברים כשהסדרה האהובה שלנו מסיימת עונה" זה כבר נושא לאייטם שונה לגמרי.

 

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.