מגזין

מי אתה, יצור אלילי שכמוך? (צילום: Shutterstock)

6 סימנים שאתם מתים על כלבים

חוץ מהעובדה שכל הבגדים שלכם מלאים בפרווה.

 ראש אחד   |   29/05/2017  |    |    | 

זו לא חוכמה להגיד שאתם אוהבים כלבים אם האהבה שלכם מסתכמת בבהייה מאסיבית בתמונות של גורי כלבלבים בגוגל, חברים. רק מי שבאמת מת על כלבים יכיר את הסימנים הבאים מקרוב:

 

1. אתם חושבים על הכלב שלכם כל היום

via GIPHY

בוקר, צהריים או ערב, לא משנה מה השעה, הכלב שלכם נמצא במעמקי מוחכם, הולך לו במעגלים ומדי פעם מפיל איזה פרט חשוב שלמדתם היום בשיעור מתמטיקה וכנראה יחסר לכם בבגרות.

 

 

2. שום דבר לא מגעיל אתכם

via GIPHY

סטריליות? מה זה? אתם כבר רגילים לקבל ליקוקי על מהכלב שלכם (והאמת? גם ליקוקים של כלבים אחרים מזמן לא מפריעים לכם), הבגדים שלכם מזמן התרגלו להיות מכוסים בפרווה ואתם כבר אוספים גללים שהושארו בצדי הדרך בעיניים עצומות. בא לכם אולי לקפוץ לנקות את המלונה בחצר שלנו?

 

 

3. אתם לוקחים את הכלב שלכם איתכם לכל מקום - אפילו לקייטנה

via GIPHY

זה היה רק עניין של זמן עד שמישהו ירים את הכפפה וייתן לנו תירוץ לא להיפרד מהחבר הפרוותי שלנו גם בקיץ. קייטנת “ילד וכלבו” של כלביית אפיקים מחברת בין בני נוער אוהבי כלבים מכל רחבי הארץ, בקייטנה של חמישה ימים בקיבוץ אפיקים. דמיינו שבוע שעמוס כולו בהפתעות, חברים חדשים ובעיקר בתחושה מדהימה של חופש שמלווה במדשאות ירוקות שאפשר למצוא רק בקיבוץ. כל אחד מהמשתתפים יכול להגיע עם כלבו או להתחבר עם אחד מכלבי הכלבייה המאולפים. תתכוננו לחמישה ימים של חוויות מטורפות, היקשרות אין-סופית לכלבכם וא”ש לילה לא מהעולם הזה. #אפשר_שהקיץ_יגיע_כבר?

 

 

4. אתם אקסטרה חברותיים כשיש כלב בסביבה

via GIPHY

חברים שלכם כבר יודעים שזה חסר טעם לשוחח איתכם על דברים ברומו של עולם ברגע שכלב עובר לידכם, כי אתם כבר מזמן לא מקשיבים להם ורק תוהים איך תגרמו ליצור האלילי הזה לשים לב לקיומכם.

 

5. אתם לא יכולים להירדם בלי הכלב שלכם

via GIPHY

למה לישון עם בובות פרווה כשאפשר לישון עם הדבר האמיתי? אתם כבר מזמן לא זוכרים איך זה להתעורר בלי כף רגל של כלב על הפרצוף שלכם, והאמת? אתם ממש לא רוצים לזכור איך זה.

 

 

6. אתם חושבים שכלבים עדיפים על בני אדם

via GIPHY

הגעתם למסקנה הכי חשובה ביקום, אחרי “פיצה היא מהות החיים”. אין מה לעשות, העובדות בשטח מראות שבניגוד לבני אדם, כלבים תמיד יהיו נחמדים אליכם, תמיד יבלו איתכם כשקצת משעמם לכם ותמיד יסכימו לצפות איתכם בסדרה המייגעת ההיא שגורמת לכל החברים שלכם לגלגל עיניים ורק אתם אוהבים לצפות בה.

קייטנת ילד וכלבו של כלביית אפיקים - בקיבוץ אפיקים.

לפרטים נוספים: 04-6754572 או דרך אתר הכלבייה afikimdogs.co.il.

(תוכן שיווקי)