ראשי

(צילום מסך מיוטיוב)

6 סימנים שאתם מכורים ליוטיוב

שמישהו יקפוץ להביא לנו פמפקין ספייס לאטה מסטארבקס.

 ראש אחד   |   25/09/2016  |    |    | 

 

 

לא משנה אם אתם מעבירים את כל שעות היום בצפייה בגיימרים, אם יש לכם ערוץ יוטיוב משלכם או שאתם חלק מצבא הבקשיות - הדברים הבאים מוכיחים שאתם מכורים ליוטיוב:

 

 

1. אינסטינקטים של פנתר

 

(קרדיט: giphy.com)

 

כמו שקאובויז מתחרים על התואר “השולף המהיר במערב”, כך אתם מתחרים (עם עצמכם, בדרך כלל) על התואר “מדלג הפרסומות המהיר באינטרנט”. אין פרסומת שאפשר לדלג עליה שתמצא את עצמה מתנגנת עד תום. שום דבר לא יפריד ביניכם לבין מארקיפלייר.

 

 

2. ארצות הברית פוראבר עד הקבר

 

(קרדיט: giphy.com)

 

נכון, אתם גרים בארץ ישראל זבת החלב והדבש, אבל בכל זאת מעודכנים בכל המסעדות, החנויות והשווקים השווים ביותר בארצות הברית בכלל ובקליפורניה בפרט, כי בדרך כלל שם גרים רוב הוולוגרים המעניינים ביותר (חוץ ממך, שי קארל #ד”ש_ליוטה).

 

 

3. YASSS

 

(קרדיט: giphy.com)

 

 

אם מישהו אומר לידכם “היושים” או “קל!”, אתם בטח מגלגלים עיניים, כי סלנג ישראלי זה הכי שנת 2015. את הסלנג שלכם אתם שואבים מיוטיוב, וממש לא אכפת לכם שאנשים מרימים גבה בכל פעם שאתם צועקים “יאאסססס”.

 

 

4. מישהו יכול להשאיל לי שפתון?

 

(קרדיט: giphy.com)

 

מצד אחד, טרנד מאה השכבות של שפתונים/מייק אפ/חולצות/כיסויי עיניים כבר יצא לכם מכל החורים, אבל מצד שני אין מצב שלא תנסו אותו בעצמכם! דברו איתנו כשתצטרכו קילו וחצי של מגבונים להסרת איפור.

 

 

5. ברנדי טרנדי

 

(קרדיט: giphy.com)

 

אתם רכבתם על סקייטבורדים כשכולם עוד חשבו שזה הכי שנות התשעים וידעתם מהי חולצת “קולד שולדר” כשכולם עדיין התעקשו ללבוש גופיות. חתמתם על עצומה להבאת כל המותגים השווים לישראל ועד היום אתם לא מבינים איך זה הגיוני שסטארבקס פשטו את הרגל בארץ.

 

 

6. עושים זאת בעצמנו

 

(קרדיט: giphy.com)

 

תנו מבט מהיר על החדר שלכם - כמה פריטי DIY זיהיתם? ככל שיש לכם יותר חפצי DIY פזורים בחדר, כך ההתמכרות גדולה יותר. וכן, צלוחית ששומרת על הטבעות שלכם ותיק שקניתם ושפצרתם הם היינו הך בעינינו.

 

 

VLOG - מי היוטיובר האהוב עליכם?

 

(אריאלה אביר/ariela.rosh1@gmail.com)

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה, לחצו כאן.