מגזין

בטוח הצלחנו לנחש מה עובר לכם בראש (צילום: Shutterstock)

6 מחשבות שכולנו חושבים לפני החופש הגדול

אומייגאד, הוא עוד מעט מגיע.

 ראש אחד   |   31/05/2018  |    |    | 

הכתבה נעשתה בשיתוף צו פיוס

הוא אולי מרגיש רחוק מאי פעם, אבל החופש הגדול במרחק יריקה מאיתנו. עד כמה הוא קרוב? מספיק קרוב כדי שנדע לנחש בדיוק מה עובר לכם בראש בשבועות האחרונים.

“עוד קצת וזה נגמר”

via GIPHY


אם אתם אופטימיים במהותכם, אתם מנסים לעודד את עצמכם במשפטים מלאי מוטיבציה. אם אתם פסימיים במהותכם, אתם אומרים את המשפטים האלו בעיקר כדי לא לפרוץ בבכי מכך שהחופש הגדול עדיין לא הגיע. יאללה, חברים, תאספו קצת פרופורציות. זה לא שקרה משהו ממש נורא, נגיד, נגמרה כל אספקת הפיצה ביקום.


“היינו מוכנים לוותר על כל מוצרי החשמל שיש לנו בבית בשביל שעה בים עכשיו”

via GIPHY

כולנו יודעים שים הוא המקום המושלם. הוא רגוע, מלא במים נעימים ובעיקר מסתובבים לידו אנשים שמשתוקקים למכור לנו ארטיקים, שזה כל מה שרצינו בחיינו בסופו של דבר. מצד שני, אם נוותר על כל מוצרי החשמל שלנו, אנחנו כנראה נצטער על זה בטירוף בעוד חודש, כשכל מה שנרצה זה להכניס את הראש לתוך המקרר או המזגן.


“החופש הזה אנחנו חייבים לעשות משהו יוצא דופן!”

via GIPHY

כן, כל שנה אנחנו אומרים את זה לעצמנו, אבל השנה זה הזמן שגם נעמוד במילה שלנו ו”המחנה המשותף” הוא בדיוק המקום בו זה יקרה. המחנה, שמחבר בין בני נוער חילוניים, דתיים ומסורתיים, כולל טיולים, חוגים, ספורט אתגרי, קמפינג ואין-ספור אטרקציות שיגרמו לחברים שלכם לקנא כשהם ישאלו אתכם “מה עשיתם הקיץ?”


“זה רק אנחנו או שהשעון זז לאחור כרגע?”

via GIPHY

מי לא מכיר את זה? אנחנו כל כך מחכים שהחופש הגדול יגיע כבר, שהזמן זז יותר לאט מלאט. ככה זה, ככל שמצפים למשהו יותר, כך הוא מרגיש יותר רחוק מאיתנו. הסוד הוא להעסיק את עצמנו במלא דברים (מישהו אמר מבחנים?) ולגרום לחופש הגדול לחשוב שאנחנו בכלל לא זוכרים שהוא בדרך, והופ, הנה הוא יגיע!


“זהו, נמאס לנו, אנחנו מתחילים עם הקראש”

via GIPHY


כל שנה זה קורה, הקיץ מתקרב ואיתו המחשבה שאחרי שהתרגלנו לראות אותו על בסיס יום-יומי, במשך חודשיים לא נראה את הקראש שלנו. זה מלחיץ, זה מפחיד וזה בעיקר מכניס אתכם למוטיבציית שיא לעשות משהו בעניין. היי, אל תסתכלו עלינו, אנחנו לא הולכים לעצור בעדכם. לכו על זה, אנחנו הולכים לבדוק מה נלבש לחתונה שלכם.


“בשביל מה צריך ללמוד את כל החומר הזה אם גם ככה לא נשתמש בו בעתיד?”

via GIPHY

סוף שנת הלימודים זה בדיוק הזמן להוציא את כל מעט הבכיינות שנותרה בכם. נכון, אף אחד מאיתנו לא יודע איך הוא ישתמש בחיי היום-יום שלו בנגזרות או במשוואה של שני נעלמים, אבל אנחנו מבטיחים לכם שכשתרצו לחשב את אחוז ההנחה שמגיע לכם בחנות הבגדים הקרובה לביתכם, תשמחו שהקשבתם בשיעור מתמטיקה.