ראשי

(צילום: Shutterstock)

6 טריקים סודיים שישדרגו לכם את האינסטגרם סטוריז

איך לא ידענו את זה קודם?!

 ראש אחד   |   29/11/2016  |    |    | 

 

 

מאז שהאינסטגרם סטוריז נכנס לחיינו הספקנו להתאהב קשות. אנחנו מתים על הפילטרים, על הפיצ'רים המגניבים (בומרנג זה החיים) ובעיקר - על הנוחות. אבל אנחנו מוכרחים להודות, היו כמה עניינים לא פתורים שלא לגמרי הצלחנו להבין. מזל שחקרנו ומצאנו איך אתם יכולים לשדרג את הסטוריז שלכם בקלות. #לגזור_ולשמור

 

 

1. לדפדף קדימה ואחורה בסטוריז

על מנת לדלג על תמונה או סרטון הקליקו בצדה הימני של התמונה. פספסתם משהו? רוצים לראות שוב סטורי שכבר צפיתם בו? הקליקו בצדה השמאלי של התמונה. אין בעד מה.

 

 

2. בחירת צבע ידנית

לא מצאתם את הגוון שאתם רוצים בפלטת הצבעים? לחיצה ארוכה על אחד הצבעים תפתח בפניכם פלטה אין-סופית של צבעים. כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את הצבע שאתם רוצים.

 

(צילום: אינסטגרם) (צילום: אינסטגרם)

 

3. צביעת המסך כולו

מצאתם גוון כל כך מושלם ואתם מעוניינים לצבוע את כל המסך באותו הצבע? בחרו באחד המרקרים והחליקו לאט-לאט את האצבע כלפי מטה על המסך. המסך ייצבע באותו הצבע.

 

 

4. צביעת הטקסט בצבעים שונים

רוצים לצבוע חלק מהטקסט בצבעים שונים? בחרו את הטקסט הרצו ושנו את הצבע. פשוט מאוד, לא?

 

(צילום: אינסטגרם) (צילום: אינסטגרם)

 

5. זום תוך כדי צילום סרטון

הנה טריק שהרבה זמן לא הבנו איך מבצעים אותו. אם אתם רוצים לבצע תקריב תוך כדי צילום סרטון, כל שעליכם לעשות זה להחליק את האצבע המצלמת כלפי מעלה במסך. כדי להחזיר למרחק הרגיל, החזירו את האצבע לכיוון העיגול שעליו אתם לוחצים כשאתם מצלמים.

 

 

6. להשהות צפייה בסרטון

רוצים לעצור סרטון שאתם צופים בו? אין בעיה. החליקו את האצבע שלכם למטה על המסך. מוכנים להמשיך לצפות? הרימו את האצבע מהמסך.

 

 

איזה טריק הכי אהבתם?

 

(עומר טסל / omert.rosh1@gmail.com)