בידור

קרדיט: giphy.com

6 טיפים שכל מי שיש לו ביטחון עצמי נמוך חייב לקרוא

לכולנו יש רגעים שאנו חשים חסרי ביטחון לחלוטין ומקווים בסתר לבנו שהאדמה תבלע אותנו. ובכן, היפרדו לשלום מאותם רגעים והכירו את המדריך להעצמת הביטחון העצמי! #תודו_לנו_אחר_כך

 ראש אחד   |   26/11/2016  |    |    | 

 


1. מילת המפתח: סטייל


להופעה החיצונית שלכם יש השפעה רבה על ההרגשה הפנימית שלכם - אם תלבשו בגדים שאתם מרגישים בהם בנוח, או בגדים שמבטאים את היצירתיות שלכם ואת טעמכם הייחודי, הביטחון העצמי יעלה. אם תנסו להתאים את עצמכם בכל מחיר למסגרות החברתיות שמקיפות אתכם או שתנסו לחקות מישהו אחר, הביטחון ירד כי לא תרגישו בנוח ובטבעיות וכל הזמן תחששו מתגובות הסביבה.  


2. דעו מה אתם שווים והאמינו בעצמכם!

 

הפסיקו להמעיט בערככם, הוכיחו לעצמכם מה אתם שווים באמת. אתם חכמים ומוכשרים יותר ממה שאתם חושבים, והגיע הזמן שתוכיחו זאת לעצמכם. חשבו על לפחות חמש תכונות שאתם הכי אוהבים בעצמכם ומדי יום שננו אותן כשאתם מתבוננים במראה.

 

 3. הגידו שלום ולא ולהתראות לאזור הנוחות שלכם!

 

בואו נודה באמת – לכולנו יש משאלות כמוסות וחלומות שאנחנו שוקלים לוותר עליהם. למה? בגלל הפחד שלא נצליח. ובכן, אם לא תנסו, לעולם לא תדעו! למדו דברים חדשים, התנסו, חקרו ושאלו שאלות. רק כך תוכלו לצאת מאזור הנוחות שלכם ולהגשים את החלומות שלכם!


 

 
4. !Haters gonna hate


כן, כפי שטיילור כבר אמרה (או ליתר דיוק, שרה) השונאים שונאים, אבל זה לגמרי לא צריך להשפיע עליכם בשום צורה שהיא. היו מי שאתם ותמיד שמרו על ראש פתוח להכיר אנשים חדשים ולצבור חוויות חדשות. זכרו שברוב המקרים מי ששופט אתכם - זה אתם בעצמכם. היפרדו לשלום מהמחשבות השליליות ואמצו דרך חיים אופטימית יותר.

 

 


5. התנדבו!


הרגשת הסיפוק מהתרומה לזולת היא תחושה מדהימה בפני עצמה, ועצם הידיעה שאתם משמעותיים בחייו של אדם אחר מעצימה אותה עוד יותר. התנדבו והשפיעו בקהילה שלכם - לא רק שהביטחון העצמי שלכם יפרח, אלא תשפרו לטובה חיים של מישהו אחר ותכירו הרבה אנשים חדשים. 


 


  6. רקדו!


שימו מוזיקה שאתם אוהבים והתחילו לרקוד לפי הקצב! לא רק תיהנו, אלא גם תחוו חוויה חיובית עם הגוף שלכם, מה שיחזק את הביטחון העצמי שלכם. גם לעשות פעילות ספורטיבית יחזק את הביטחון שלכם, זה מוכח! 

 


 

בהצלחה! 

 

(דפנה ירושלמי)