מגזין

(קרדיט: giphy.com)

6 חוקי הברזל שכל BFF חייבת להכיר

כי לשמור על חברות זה לא כזה מסובך!

 ראש אחד   |   07/01/2017  |    |    | 

 

 

1. נתחיל מהחוק הכי חשוב: לא מסננים הודעות!

 

(קרדיט: giphy.com)

 

גם אם אתן באמצע משהו סופר-חשוב, למשל קוראות כתבה שלנו או כל דבר אחר, אם חברה שלכן שולחת לכן הודעה, אתן עונות במהירות האור! לצורך העניין, מהירות האור היא המהירות שבה היינו רצים לקראת טיילור סוויפט. אם אתן באמת לא יכולות לדבר, וזה הגיוני לחלוטין, מספיק לשלוח הודעה בסגנון "אחזור אלייך עוד כמה דקות" או ברגע שתתפנו. לא לסנן!

 

 

 

2."...Two can keep a secret"

 

(קרדיט: giphy.com)

 

אם החברות שלכן סומכות עליכן ומספרות לכן סוד, הן מצפות שתשמרו עליו. גם אם זה דבר שנראה לכן שטותי - סודות נועדו להישמר. לא מאמינות לנו? רק תשאלו כל אחת מ"שקרניות קטנות".

 

 

 

3. אם לא למדתן משפטים, אתן לא שופטות

 

(קרדיט: giphy.com)

 

 

אם כבר דיברנו על סודות - יכול להיות שתגלו משהו על חברות שלכן שלא ממש ימצא חן בעיניכן. אפילו אם החברות שלכן עשו משהו לא בסדר, זה לא התפקיד שלכן לבוא אליהן בטענות. חברות נועדו לתמוך זו בזו. אם הן עשו משהו חמור במיוחד, תמיד אפשר לייעץ להן כיצד לפעול, אבל אל תהיו ביקורתיות.

 

 

 

4. "That's just like, the rules of the Feminism"

 

(קרדיט: giphy.com)

 

כשזה מגיע לבנים - לא יוצאים עם האקס של חברה שלכן או עם הקראש שלה. נקודה. מכירות את המושג "דיבס"? הכוונה היא להכריז בעלות על משהו (במקרה הזה, בן זוג או קראש). אם חברה שלכן נדלקה על מישהו לפניכן, הוא שלה. כשאתן מקפידות על החוק הזה, אתן מונעות סכסוכים וריבים מיותרים. בסופו של דבר בנים הולכים ובאים, וחברות זה לכל החיים, לא?

 

 

5. צביעות? לא בבית ספרנו

 

(קרדיט: giphy.com)

 

לשקר לחברה הכי טובה, לרכל עליה מאחורי הגב או להתחיל להסתובב בפתאומיות עם מישהי שאתן לא מחבבות - אלה דברים שפשוט לא עושים. אל תהיו מזויפות. יש ביניכן חברות אמת? תשמרו עליה ותהיו אמינות וכנות כלפי החברות שלכן.

 

 

 

6. תהיו שם בשבילן

 

(קרדיט: giphy.com)

 

כולנו עוברים משברים - עם עצמנו, עם ההורים, עם חברים אחרים או עם הלימודים. חשוב שהחברות יוכלו לסמוך עליכן, לספר לכן הכול, לצחוק איתכן וגם לבכות איתכן. הימנעו מריבים מיותרים, באמת חבל!

 

מה החוקים של החברות שלכן?

 

 

(כת"צ מדליין סטרוגו)