בידור

(צילום מסך מהסדרות "זאב צעיר", "עד עצם היום הזה" ו"האנטומיה של גריי")

6 דמויות שחייבות לחזור לסדרות האהובות עלינו לפני שהן יסתיימו

ייתכן שההודעה על חזרתו של וורן ל"שקרניות קטנות" גרמה לנו להתרגש טיפה יותר מדי.

 ראש אחד   |   26/08/2016  |    |    | 

 

 

אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל השבוע שלנו הואר באור בוהק במיוחד כשהודיעו באופן רשמי על חזרתו של וורן ל"שקרניות קטנות" והבנו שכל תפילותינו נענו. זה גרם לנו להגיע למסקנה הלגיטימית שייתכן שפיתחנו כוח על ששולט בתעשיית הסדרות האמריקאיות, וכמו שאתם יודעים: עם כוח רב מגיעה אחריות רבה. אז אחרי מחשבה רבה, קבלו שש דמויות מהותיות שחייבות לחזור לסדרות האהובות עלינו לפני שהן מסתיימות. 

 

1. "עד עצם היום הזה"

 

(קרדיט: giphy.com)

 

נכון, ניל הוא השם הראשון שצריך לעלות כשעוסקים בנושא כל כך חשוב, אבל אנחנו מרגישים ששריף גרהאם הוא זה שצריך לקבל את גלגל ההצלה שלנו. רגע, אתם לא צריכים להרים גבות או לצעוק "ראש אחד, אתם לא יודעים על מה אתם מדברים!!". תנו לנו להסביר את עצמנו: בואו נודה באמת, אם ניל ואמה צריכים להיות ביחד, יוצרי הסדרה ימצאו דרך על-טבעית להחזיר אותו לחיים, אבל המוות של השריף לגמרי מחץ לנו את הלב (תרתי משמע), והגיע הזמן שמישהו ידאג לאינטרסים שלו.

 

 

2. "זאב צעיר"

 

(קרדיט: giphy.com)

 

כולנו כבר התאבלנו על כך שהעונה הקרובה של הסדרה הנשכנית תהיה גם האחרונה. למרות הופעתה המפתיעה של קריסטל ריד בעונה הקודמת, אין ספק שאליסון, דמותה המקורית, צריכה לחזור במפתיע ולחטוף את סקוט לאי בודד, שם שניהם יחיו בלי שנוגיטסונה או רופאי אימים למיניהם יהרסו את סדר יומם, שיכלול כמובן אימון בחץ וקשת וריצות מהירות אל עבר השקיעה. #קירה_מי?

 

 

3. "יומני הערפד"

 

(קרדיט: giphy.com)

 

צר לנו להרוס את החגיגה, אבל שובה של אלנה ממש לא מרגש אותנו. האמת, הסדרה נראתה הרבה יותר טוב כשהיא נחה לה בקברה. ואם כבר פתחנו את זה, כולם מדברים על אלנה ואף אחד לא מדבר על בוני. אתם בכלל זוכרים שחייהן קשורים זה בזה? חזרתה של הכוכבת האנמית ידפוק את המסמר האחרון בארון קבורתה של בון-בון היקרה, ואם בוני הולכת להחזיר את נשמתה לבורא, אנחנו לא מוכנים שזה יקרה בלי פרידה אמיתית מג'רמי. יודעים מה? אפילו נשמח לסוף טרגי שבו שניהם עוברים יחד לעולם הבא. גם ככה ברור לנו שנבכה את נשמתנו בפרק הסיום, כך או כך.

 

 

4. "שקרניות קטנות"

 

(קרדיט: giphy.com)

 

תגידו שאנחנו גרידיים, תגידו שהעונה השביעית החזירה אלינו המון דמויות ישנות, אבל מה לעשות שלא להן חיכינו (וורן, אל תדאג, אנחנו מתכוונים לפייג'). כבר כמה שנים שאנחנו אוחזים בתאוריה שמאיה חיה. אתם רוצים שנסמוך על המשפט האגבי "מצאו גופה, הם חושבים שזו מאיה"? צר לנו, יוצרי "שקרניות קטנות", אבל לא נולדנו אתמול. בהתחשב בכך שמדובר בסדרה שמחזירה לחיים דמויות לאחר שראינו את גופותיהן (מה המצב, מונה?), אין סיבה שלא נגלה בסוף העונה שמאיה חיה, נושמת ואפילו עמדה מאחורי כל הסבל שעבר על הבנות מאז שהן חזרו לרוזווד. בטוח שזה לא יהיה מגוחך יותר מהרגע שגילינו שסיסי היא A.

 

 

5. "האנטומיה של גריי"

 

(קרדיט: giphy.com)

 

שונדה ריימס, אנחנו מוכנים לסלוח לך על דרק אם תחזירי לנו את איזי. אפילו אם זה להופעות אורח קטנטנה! וכן, אנחנו יודעים שקתרין הייגל עזבה את הסדרה כי היא לא הסתדרה איתך וכי היא חלמה על קריירה ענפה בתחום הקומדיות הרומנטיות, אבל עברו כבר כמעט שבע שנים, הגיע הזמן לסולחה! למזלנו, שונדה לא הרגה את איזי אז אין שום מניעה שהיא תחזור לעונה החדשה (אומג, זה אוטוטו קורה). אנחנו מדמיינים סצנה שבה מושתל לב מגיע לבית החולים "סלואן גריי ממוריאל" בהמלצת רופאה מסתורית מהוואי, שמגיעה איתו לניתוח המסובך. ומיהי הרופאה הזאת? ברור שאיזי (אין לנו ספק שאם היא המשיכה ברפואה אז היא מנתחת לב. כן, אנחנו אוהבים אותה עד כדי כך). דמיינו איזה פרק היסטרי זה יהיה!

 

נ.ב

 אנחנו גם מוכנים להופעת אורח של כריסטינה. סבבה?

 

 

6. "רקדניות קטנות"

 

(קרדיט: giphy.com)

 

זוכרים את קלואי לוקסיאק? איך אפשר לשכוח. הפרק הדרמטי שבו היא ואימא שלה עזבו את הסדרה עדיין רודף אותנו. למרות שקלואי מצליחה בעולם הריקודים והמשחק גם ללא עזרתה של אבי לי מילר (ואולי צריך לכתוב, למרות סלידתה של אבי ממנה), היינו שמחים לקאמבק מרגש, במיוחד מפני שמאדי ומקנזי לא ישתתפו בעונה החדשה. #עוד_אבדה_קשה  

 

 

TV - מוזמנים לשתף אותנו בדמויות נוספות שחייבות לחזור

 

(אינה טוקר/inna.rosh1@gmail.com, אריאלה אביר/ariela.rosh1@gmail.com)

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.