ראשי

(צילום: Google Play)

6 אפליקציות שאתם חייבים שיהיו על הסמארטפון שלכם

הגיע הזמן לפנות קצת מקום בטלפון...

 ראש אחד   |   24/12/2016  |    |    | 

 

 

 

יש הסכמה ברורה על האפליקציות האהובות שכולנו מכירים ומשתמשים בהן על בסיס יומיומי, ואנחנו מדברים כמובן על הרשתות החברתיות ואפליקציות המשחקים השונות. אבל מה עם אפליקציות חשובות באמת? כאלה שיעזרו לנו למצוא את הטלפון שלנו אם הוא ילך לאיבוד, או אפילו אפליקציות שיצילו חיים! הבאנו לכם 6 אפליקציות כאלה בדיוק. ווטסאפ, אינסטוש וסנאפצ'ט - חכו רגע בצד.

 

1. LookOut

 

(צילום: Google Play) (צילום: Google Play)

 

האפליקציה הזו יכולה לעזור לכם למצוא מציאת מכשיר טלפון שאבד ולהציג את מיקומו על המפה מכל טלפון או מחשב בעולם. בנוסף, היא יכולה לגבות ולשמור את כל המידע שלכם מהסלולרי (כולל אנשי הקשר) ואפילו לשחזר אותו. אך הסיבה שלוק-אאוט באמת צריכה להיות על מכשיר הטלפון שלכם, היא מכיוון שהאפליקציה מגנה על המכשיר שלכם מפני תוכנות ריגול, וירוסים ושלל הפתעות לא נעימות שיכולותת להימצא עליו. #חשוב

 

 

2. TrueCaller

 

(צילום: יוטיוב) (צילום: יוטיוב)

 

רובכם ודאי מכירים את האפליקציה הזו או אפליקציות דומות לה. ולטובת אלה שלא - היא הולכת לשנות את חייכם. מתקשר אליכם מספר שאתם לא מכירים? אולי זה חבר ששכחתם לשמור באנשי קשר שלכם, ואולי, במקרים פחות נעימים, זאת שיחת ספאם שאתם ממש לא מעוניינים לקבל. אפליקציית טרוקולר תזהה עבורכם מספרים שאינכם מכירים, אפילו של חברים!

 

 

3. Find My iPhone

 

 

(צילום: Itunes) (צילום: Itunes)

 

אתם ודאי תוהים מה ההבדל בין האפליקציה הזו לאפליקציית לוק-אאוט. מלבד העובדה שתוכלו לאתר על מפה מכל מחשב את מיקומו של האייפון שלכם, תוכלו גם לשלוח אליו התראה שתשמיע קול אזעקה או צפצוף (וכך, אם אתם נמצאים בקרבתו, יהיה לכם קל יותר לאתר אותו). במקרים פחות נעימים, שתקוו לא להגיע אליהם – תוכלו לנעול את הטלפון מפני גישה למידע הפנימי שלו ואפילו לפרמט אותו ולמחוק כל מה שעליו. עוד פיצ'ר חשוב שנוסף בעדכונים האחרונים של האפליקציה - קבלת מידע במצב לא-מקוון של האייפון. אם, למשל, נגמרה לאייפון שלכם הסוללה ואי אפשר להציג את מיקומו המעודכן, תוכלו לקבל את מיקומו האחרון של האייפון עד הרגע שנגמרה הסוללה.

 

 

 

 

4. אפליקציות קופות החולים 

 

(צילום: Google Play) (צילום: Google Play)

 

רגע, שנייה, אל תסתכלו עלינו ככה. אנחנו רציניים לגמרי! נשארתם בבית כי לא הרגשתם טוב ואתם חייבים להביא אישור רפואי? אחד מהפיצ'רים היעילים ביותר של אפליקציות קופות החולים הוא שליחת הודעה ישירות אל רופא המשפחה שלכם. תוכלו לבקשה בה אישור מחלה, תרופות או סתם הנחיות להתמודדות עם הצינון שתקף אתכם, ואתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית! התרכזו בהחלמה, בשתיית מרק ותה ובצפייה בכל הפרקים של "עד עצם היום הזה" - מתכון בטוח להחלמה מהירה. אין בעד מה.

 

 

5. מד"א שלי

 

(צילום: Google Play) (צילום: Google Play)

 

כולנו יודעים שעלינו להתקשר 101 במקרה חירום רפואי, והאפליקציה הזאת יכולה לחסוך לכם זמן רב וקריטי בעת מקרה חירום. מלבד חיוג מהיר למוקד מד"א 101, תוכלו לספק מבעוד מועד רקע רפואי שלכם ושל קרוביכם (סוג דם, למשל), והוא יועבר לצוות הרפואי שיטפל בכם במקרה חירום ויקל על מהלך הטיפול. בנוסף, האפליקציה תשלח את המיקום המדויק שלכם אל הצוותים הרפואיים שנמצאים בדרך אליכם, תראה לכם את מיקומו של הצוות בזמן אמת ותאפשר לכם להתכתב בצ'אט עם נציגי מד"א עד שהניידת תגיע אליכם.

 

6. שכרני'ק

 

(צילום: Google Play) (צילום: Google Play)

 

לא מסתדרים עם חישוב שעות העבודה שלכם? האפליקציה הבאה תעשה זאת בשבילכם ותחשב עבורכם את השכר המדויק שאתם אמורים לקבל. האפליקציה עוזרת לכם לחשב את הבונוסים או הטיפים שמגיע לכם מבלי שתפספסו דבר, ואם תהיתם – גם זכויות העובדים מופיעות בה, ואין דבר חשוב יותר מאשר שתדעו את הזכויות שלכם!

 

 

 

איזו אפליקציה תורידו לטלפון שלכם?

 

 

 

 

(כת"צ ארד פז / arad.rosh1@gmail.com)