בידור

(מתוך הסרטים "לשבור את הקרח" ו"זוטרופוליס")

6 אזכורים חבויים ל"לשבור את הקרח" שכנראה פספסתם בסרט "זוטרופוליס"

אלסה וג'ודי לנצח.

 ראש אחד   |   08/05/2016  |    |    | 

 

 

אנחנו מודים: עם כל האהבה הגדולה שלנו ל"לשבור את הקרח" (באמת, עברו שלוש שנים ו-Let It Go עדיין בלבנו) – נראה כי "זוטרופוליס" חדר לנו עמוק ללב והצליח לתת פייט רציני לאחיות המצוירות האהובות עלינו. אבל למה לריב כשאפשר לשלב את שתי האהבות החדשות שלנו ביחד? קבלו את כל האזכורים ל"לשבור את הקרח" שהופיעו בסרט "זוטרופוליס".  

 

 

1. "It’s Weaselton"

 

אם הציטוט הזה מוכר לכם, אתם צודקים! הדוכס מ"לשבור את הקרח" מגיע ממלכת Weselton ונוהג להתעצבן כאשר הוגים את השם אחרת. למרבה האירוניה, הסמור העבריין ב"זוטרופוליס" דווקא מתקן את שמו בצורה שהדוכס כה שונא. הציטוטים מקבלים משמעות נוספת מאחר שהמדבב של שתי הדמויות הוא אותו שחקן - אלן טודיק.

 

Untitled-2 (מתוך הסרטים "לשבור את הקרח" ו"זוטרופוליס")

 

2. נאום הקלישאות

 

למרות שאפתנותה של הארנבת ג'ודי הופס, היא מוצבת בתפקיד חלוקת דוחות חנייה כבר ביומה הראשון כשוטרת. כאשר היא באה למחות על זה לפני מפקד המחלקה, הוא נואם ואומר כי החיים הם לא סרט מצויר שבו היא יכולה לשיר שיר קטן וחלומותיה מיד יתגשמו. ולסיום הוא מוסיף ''So let it go!". הרשת געשה, וחובבי הממים יוכלו למצוא את הצ'יף בוגו מחופש לאלסה יחד בצירוף הנאום המרגש.

 

Zootopia-15 (מתוך הסרט "זוטרופוליס")

 

3. פלייליסט משובח

 

כאשר ג'ודי עולה לרכבת בדרכה אל העיר זוטופיה, היא מסתכלת על השירים בפלייליסט שלה, ואפשר לזהות שם את השיר Let it Goat. זהו לא האזכור היחיד לסרט של דיסני, וברשימת השירים שלה יש עוד שמות שהם פארודיה של שירים מפורסמים מ"בת הים הקטנה", "אלאדין" ו"מלך האריות".

 

 

12912390_221736104859739_2068308894_n (מתוך הסרט "זוטרופוליס")

4. הופעת אורח

 

בסצנה שבה ג'ודי וניק השועל מגיעים למשרד הרישוי המנוהל כולו בידי עצלנים, הנציג שאיתו הם מדברים פונה אל העצלנית פרסילה, שאותה מדבבת לא אחרת מאשר קריסטן בל! כזכור, בל היא הקול של אנה ב"לשבור את הקרח".

 

hg אנה? אנה!  (מתוך הסרט "זוטרופוליס")

 

5. פוסטרים פירטיים

 

ובחזרה אל הסמור העבריין בעל העסק הלא חוקי של מכירת סרטי DVD ידועים; אי אפשר לפספס את ה-DVD שמופיע בצד הימני של התמונה.

 

 

(מתוך הסרט "זוטרופוליס") (מתוך הסרט "זוטרופוליס")

 

6. אפטר פורים

 

בהצצה החטופה של ג'ודי אל העיר Tundratown מבעד לחלון הרכבת אפשר לראות שתי פילות חמודות המחופשות לאנה ואלסה. גם חדי העין לא ישימו לב לזה בצפייה ראשונה או שנייה, מזל שאנחנו כאן. 

 

nmb (מתוך הסרט "זוטרופוליס") hjkl (מתוך הסרט "זוטרופוליס")

 

FROZEN -  מאוהבים בשני הסרטים. 

 

(כת''צ נטלי נפתולישן / natali.rosh1@gmail.com )