מגזין

מחכים לזה!

5 ספרים שאתם חייבים לקרוא לפני שיצא העיבוד הקולנועי שלהם

הולכת להיות שנה קולנועית נהדרת! 

 ראש אחד   |   25/09/2016  |    |    | 

 

מה יותר טוב, הספרים או הסרטים? כמעט תמיד מדובר בספרים. וזה לא כי סרטים לא טובים (ברוב המקרים הם די טובים), זה פשוט כי רוב הספרים שמעבדים לקולנוע הוכיחו את עצמם בעבר - והם טובים, מרתקים וכובשים. למזלנו, אפשר ליהנות משני העולמות כי הספרים הבאים יהפכו לסרטי קולנוע בשנה הקרובה. מהרו לקרוא אותם לפני שתצפו בעיבוד הקולנועי שלהם: 

 

1. "חיות הפלא והיכן למצוא אותן"

 

200px-Fantastic_beasts-HE

 

במקרה הזה משימת הקריאה תהיה ממש קלה כי מדובר בספרון קצר. ג'יי קיי רולינג כתבה את הספרון הזה בעקבות הצלחת הספרים "הארי פוטר". לא מדובר בספר קריאה עם עלילה אלא בספר לימוד (שממנו למדו חברינו הטובים מ"הארי פוטר") על חיות פלא קסומות, מטרתן וכמובן - מיקומן. הסרט (שמחולק לטרילוגיה) יוצא בחודש נובמבר ויתאר את חייו של מחבר הספר, ניוט סלמנדרה. 

 

 

2. "המעון של מיס פרגרין לילדים משונים"

 

 42969490100099408679no

 

כבר חצי שנה שאנחנו באובסס לספר הזה רק כי ראינו את הטריילר המהמם שלו. רק שלפני הטריילר היה ספר, ולא סתם ספר, אלא אחד הספרים הטובים שנתקלנו בהם. לפי איך שזה נראה מהטריילר, ההפקה הרשתה לעצמה לסטות פה ושם מהעלילה המקורית, לכן אנחנו ממליצים בחום לקרוא את הספר. גם כי אין כמו לצקצק ולהגיד "אבל זה לא כמו בספר" וגם כי יש מצב שתצאו מהסרט בתחושת "וואלה, השינוי שהם עשו היה חכם" (אגב, השינויים נכתבו ביחד עם הסופר, שהיה נוכח על הסט כמעט כל הצילומים). 

 

 בכל מקרה, אנחנו סופרים את הימים עד ליציאת הסרט הזה (ב- 29.9!), שביים טים ברטון חברנו (היינו מתים) הגאון. 

 

 

3. "הבחורה מהרכבת"

 

976589

 

בקרוב מאוד יצא אחד מסרטי המתח המצופים של השנה. "הבחורה מהרכבת" מבוסס על רב מכר באותו השם ומתאר את חייה של רייצ'ל, צעירה המחליטה לחקור את היעלמותה של אישה בשם ג'ס. אם אתם אוהבים מתח, סוף מפתיע ומסתורין, הספר הזה בשבילכם (ואז תלכו לראות את הסרט, הטריילר נראה מעולה וכולם מדברים עליו).

 

 

4. "פלא"

 

Pele

 

ספר קורע לב שמתאר את חייו של אוגוסט, ילד עם תסמונת גנטית נדירה שמעוותת את פניו. אוגוסט מעולם לא הלך לבית הספר אלא למד בביתו, עד שבכיתה ה' הוא נדרש להסתגל לבית ספר חדש ולהתמודד עם חבריו החדשים לכיתה. בספר לא ממש מתואר איך בדיוק נראים הפנים שלו, ויהיה מעניין לראות איך יבחרו לעבד את זה לקולנוע. הסרט אמור לצאת באפריל 2017, מה שמשאיר לכם הרבה זמן להתאהב באוגוסט.

 

 

 

5. "הניצוץ שבאפר"

 

הניצוץ_שבאפר_Page_1(1)

 

אחד מספרי הנוער האהובים שיצאו כאן בשנים האחרונות יזכה לעיבוד קולנועי בשנת 2017. אם אהבתם את "משחקי הרעב" ואת סדרת "מפוצלים", אתם בטוח תאהבו את הספר הזה. מה יש בו? עולם עתידני קר שמחולק למעמדות שונים. במרכז העלילה עומדים אליאס, השייך למעמד האדונים, ולאיה, השייכת לפשוטי העם. ליאה פוגשת את אליאס כשהיא מנסה את להציל את אחיה, ונראה שעולמם ישתנה לתמיד עקב המפגש הזה.

 

READ - איזה ספרים קראתם ואתם מחכים לעיבוד שלהם? 

 

תוכן שיווקי