מגזין

הייזל ואוגוסטוס לנצח

5 סיפורי אהבה יוצאי דופן שאתם חייבים להכיר לפני שאתם מתאהבים

אם הקראש לא שם עליכם, אנחנו פה כדי להחזיר לכם אמון באהבה.

 ראש אחד   |   12/09/2016  |    |    | 

 

 

בואו נודה באמת, אחרי שנים של צפייה בקומדיות רומנטיות מתקתקות ובסדרות אמריקאיות שבהן כל פרק מלמד אותנו לקח חדש לחיים, התרגלנו לצפות בהן בעיניים ביקורתיות ושיפוטיות. אבל אנחנו מבטיחים שלא תהיה לכם אפילו לא הערה סרקסטית אחת לחמשת סיפורי האהבה הבאים:

 

 

1. הייזל ואוגוסטוס – "אשמת הכוכבים"

 

(קרדיט: giphy.com)

 

בין אם קראתם את הספר ובין אם העדפתם לחכות לגרסה הקולנועית בכיכובם של שיילין וודלי ואנסל אלגורט, אין מצב ששק הדמעות שלכם לא נותר ריק בסוף הסיפור. אהבתם של הייזל וגאס, שנרקמת בקבוצת תמיכה לנערים חולי סרטן, חזקה מכל מחלה ועמידה אפילו בפני המוות. לא נהרוס את סוף הסיפור למי שעדיין לא קרא את הספר (מה קורה איתכם? אתם מחכים להזמנה מיוחדת?), רק נאמר שאתם הולכים לבכות. המון.

 

 

2. ויליאם שייקספיר – "רומיאו ויוליה"

 

42110 "זה המזרח ויוליה היא השמש"

 

מה עוד לא נאמר על הטרגדיה הרומנטית מאת ויליאם שייקספיר? זוג הצעירים, שהתאהבו זה בזה על אף היריבות שבין משפחותיהן, קיבלו כל כך הרבה פרשנויות ספרותיות וקולנועיות לאורך השנים, אבל בסופו של דבר אין כמו המקור. רק דמיינו עד כמה פשוט היה להם לחיות בעולמנו; הודעת ווטסאפ אחת לפני שיוליה שותה את הסם המדמה מוות הייתה פותרת את כל הבלגן. מצד שני, יכול להיות שהסיפור הזה היה פחות מלהיב ומרגש מהמקורי, אז תשכחו ממה שאמרנו.

 

 

3. פוקהונטס וג'ון רולף

 

(קרדיט: giphy.com)

 

לא, לא התבלבלנו בשם. אמנם דיסני יצרו סרט שלם על סיפור האהבה של פוקהונטס וג'ון סמית', אבל אנחנו רוצים להתייחס דווקא למה שקרה במציאות (אל תגידו לנו שלא ידעתם שדמותה של פוקהונטס מבוססת על אישה אמיתית!). אחרי שהאנגלים שבו אותה, פוקי התנצרה ואף שינתה את שמה לרבקה. כעבור שנה וחצי התחתנה עם ג'ון רולף, איש עסקים אנגלי. פוקהונטס הפכה למפורסמת מאחר שנישואיה היו הנישואים הבין-גזעיים הראשונים בצפון אמריקה ונתנו לחברה המערבית הזדמנות להבין ש"פראי האדם", שאת אדמותיהם כבשו, הם בני אדם בדיוק כמוהם.

 

4. פרקר גרנט – "להתראות מחר"

 

ידיעות ספרים - להתראות מחר 10801080 "סקוט קילפטריק. אויב מס' 1 של פרקר"

 

גם הפעם לא התבלבלנו (אתם חייבים להתחיל לסמוך עלינו יותר). שיבצנו את פרקר לבד כי אנחנו מרגישים שהספר "להתראות מחר" בעיקר מדגיש את האופן שבו היא לומדת לאהוב את עצמה. למי שלא בקיא נספר שפרקר היא נערה עיוורת בת 16 שחיה את חייה בצורה שלא תאפשר לאף אדם לפגוע בה. איך היא עושה את זה? בעזרת חוקים שקבעה לעצמה, והחשוב בהם הוא שאף אחד לא מקבל הזדמנות שנייה. במיוחד לא סקוט קילפטריק, ששבר את לבה. לאורך הספר פרקר עוברת תהליך שאמנם מקרב בינה לבין סקוט, אבל בעיקר מקרב אותה לעצמה, וזה הרי הדבר החשוב ביותר.

 

5. ג'יניפר גודווין וג'וש דאלאס

 

563783109BB00039_Comic_Con_ (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

 

אם אתם קצת דומים לנו, אתם בטוח מתים על רגעים כאלו שבהם המציאות והדמיון מתערבבים, וזה בדיוק מה שקרה אצל ג'יניפרוג'וש. השניים, שהכירו על סט הצילומים של "עד עצם היום הזה", לוהקו לתפקיד שלגייה ופרינס צ'ארמינג, אבל אפילו יוצרי הסדרה לא יכלו לכתוב תסריט מדהים שכזה. השניים התאהבו במציאות, התחתנו והיום הם הורים לשני ילדים יפהפיים לא פחות מהוריהם. בואו נקווה שהם שומרים עליהם כמו שצריך מתפוחים מורעלים וממראות מדברות.

 

רוצים לזכות בספר "להתראות מחר" ובכרטיס לסיור "דיאלוג בחשיכה"?

היכנסו לפעילות שלנו בפייסבוק!

 

 

תוכן שיווקי