בידור

משוגעים עליך מאדי!  (צילום: אינסטגרם)

5 סיבות למה אנחנו כל כך מחכים לסרט החדש של מאדי זיגלר

סיבה מספר אחת - כי זה הסרט החדש של מאדי זיגלר.

 מעיין רפאל   |   12/04/2017  |    |    | 

 

בשקט-בשקט הצליחה מאדי זיגלר להשתחרר מבגד הגוף המפורסם ולהוסיף לרזומה המפואר שלה את התואר "שחקנית". הפעם מאדי כובשת את המסך בסרט חדש בשם The Book of Henry, המגולל את סיפורו של הנרי בן ה-11, בן לאימא "מעופפת", שלוקח על עצמו את התיק הכבד של ניהול משק הבית. הנרי, אמו ואחיו מבינים שמשהו מוזר מתרחש בבית הסמוך וכי בת השכנים כריסטינה, בגילומה של מאדי, נמצאת בסכנה. השלושה חוברים ויוצאים למסע מסוכן כדי להציל את כריסטינה ולחשוף את הסוד שהיא מסתירה.

 

ואם עדיין לא נכנסתם למוד, הנה 5 סיבות למה אנחנו מצפים כל כך לסרט:

 

1. רק אם תראו את הסרט תדעו מה הסוד שמסתירה כריסטינה. מקור התעלומה לא נגלה לצופים בטריילר וגם לא בתקציר. אנחנו מודים שאנו כבר מסוקרנים. 

 

2. נעמי ווטס, השחקנית שזכתה למועמדות לאוסקר, ודין נוריס, שבוודאי תזהו כביג ג'ים מ"בתוך הבועה", הם רק שניים מהקאסט המרשים, שיגרום לכם לא להוריד את העיניים מהסרט אף לא לרגע.

 

3. אף פעם לא ראיתם את מאדי זיגלר בתפקיד כה מסתורי - אפילו לא בריקודים ההזויים ביותר של אבי לי מילר ב"רקדניות קטנות".

 

4. אם לא תראו את הסרט, לא תדעו מה תפקידו של הספר בכל הסיפור ומדוע הוא כה חשוב לעלילה. ואם שם הסרט הוא "הספר של הנרי", אנחנו מהמרים שזה תפקיד די גדול.

 

5. אי אפשר להגיד את השם "מאדי זיגלר" מבלי לחשוב ישר על המילה "ריקוד", נכון? כמובן שמפיקי הסרט יודעים זאת, ולכן כל מי שהתגעגע לראות את מאדי על במת הריקודים יזכה לראות אותה רוקדת גם על המסך הגדול. #יאי

 

 

הסרט יצא לאקרנים ב-1/6/2017. ניפגש בקולנוע?

בינתיים נצטרך להסתפק רק בטריילר:

 

 

 

 

 

האם תצפו בסרט?