סטייליש

טוב, רק אפשר ביס? (צילום: אינסטגרם)

5 לוקים לציפורניים שיתאימו לכל נערה בוולנטיינ'ס

9כי מניקור עושים באהבה, או לא עושים בכלל.

 דניאל פסו   |   11/02/2017  |    |    | 

 

לא חשבתם שנשאיר אתכן באפלה בנושא טיפוח הציפורניים ברוח החג, נכון? אנחנו "ראש אחד", אתן יכולות לסמוך עלינו! אז לכבוד הערב הכי רומנטי בשנה קבלו 5 טרנדים של טיפוח הציפורניים לכל טיפוס:

 

1. לרומנטיקניות 

אתן בחורות של רומנטיקה קלאסית, עדיין כותבות מכתבי אהבה על נייר ריחני, המילה "דייט" אומרת לכן ארוחת ערב וסרט בקולנוע, וכן, כדאי שזה יבוא עם בונבוניירה או זר פרחים. ובתכלס, אין דבר שצועק "קלאסי" יותר מציפורניים משוחות בצבע אדום.

 

 

 

 

A photo posted by Paintbox (@paintboxnails) on

 

 

 

2. לנערות המסיבה

אתן לעולם לא תוותרו על סיבה למסיבה, ועבורכן ולנטיינ'ס מסמל רק עוד דרך לחגוג באמצע השבוע. וכנערות מסיבה אמיתיות אתן יודעות שכל חגיגה טובה מתחילה ב... ציפורניים מנצנצות!

 

 

 

 

A video posted by Nails Videos (@nail.feed) on

 

 

 

3. לילדותיות

אתן יודעות מי אתן - בלילה אתן מתכרבלות עם דובנים פרוותיים, המחברת שלכן מלאה בשרבוטים של שם הקראש, והבילוי המועדף עליכן הוא ערב צפייה במרתון סרטי דיסני. לכן מה הפלא שתרצו לקשט את הציפורניים בצורה האהובה עליכן בעולם - לב.

 

 

 

 

A video posted by Nails Videos (@nail.feed) on

 

 

4. לפודיז

אם כל מה שיש לכן בראש (ובלב) זה אוכל ואתן מחכות ליום הזה כדי להתאחד עם אהוב לבכן הנצחי - מגש פיצה - הטרנד הזה הוא בול בשבילכן.

 

 

 

 

A photo posted by Julia?? (@nails.by_julia) on

 

 

 

 

5. לאדישות

אתן לא מבינות מה המהומה סביב הוולנטיינ'ס הזה, כולה עוד יום שלישי טיפוסי. חוץ מזה, הציפורניים שלכן חוגגות בפרנץ' מטופח כל יום בשנה!

 

 

 

 

A photo posted by Paintbox (@paintboxnails) on  אתן?

 

 

 

 

 

איזה טיפוס אתן?