סטייליש

צילום: Shutterstock

5 טיפים שיעזרו לכם להריח טוב גם בקיץ

מוגש כשירות לציבור, תודו לנו אחר כך.

 ראש אחד   |   05/07/2016  |    |    | 

אי אפשר להתעלם מהטמפרטורות שמרקיעות שחקים. לא משנה כמה אנחנו משתדלים - חם לנו! אנחנו מזיעים, אנחנו מבלים המון זמן בחוץ ורק מחכים לרגע שנחזור הביתה למזגן. אז מה אפשר לעשות כדי לשמור על ריח גוף מדהים גם בקיץ? 

 

 

1. השתמשו בבשמים בעלי ריחות מרעננים וקלילים 

שימו בצד את הבשמים בעלי הניחוח המתוק והכבד והשתמשו בבשמים בעלי ריחות הדרים ופרחים רעננים. אלו ניחוחות דומיננטיים המתאימים יותר לעונה החמה שכן הם יותירו אחריכם שובל ריחני ורענן של ריח מצוין.

 

2. השתדלו ללבוש חולצות העשויות מ-100% כותנה

בד הכותנה הטבעי "נושם" יותר מבדים סינטטיים כדוגמת פוליאסטר, כלומר הוא מאפשר ליותר אוויר לעבור דרכו ולקרר את גופנו. בנוסף, בד כותנה הוא קליל ולא מכביד על הגוף וכן גם מפחית את הסיכוי להתקפים אלרגיים!

 

3. הכינו את תיקכם לקיץ

בפעם הבאה שאתם הולכים לים קחו איתכם חבילה קטנה של מגבונים לחים. כך תוכלו להתרענן ולהוריד את טמפרטורת גופכם. גם מאוורר קטן וקומפקטי יכול להיות האביזר השימושי ביותר לקיץ הזה. כך, גם כשהטמפרטורות יעלו והלחות תתגבר, תוכלו להתאוורר בקלות.

 

צילום: Shutterstock צילום: Shutterstock

 

4. הימנעו ממאכלים חריפים 

חולים על מאכלים חריפים? לפני שהות ארוכה במזג האוויר החם ששורר בחוץ השתדלו להימנע ממאכלים חריפים כדוגמת שום, פלפל ובצל. האוכל שאנחנו אוכלים משפיע באופן ישיר על ריח הגוף שלנו. #HOT

 

5. שתו הרבה מים

אם עוד לא הבנתם את זה, מים = חיים. בכל כתבה שקשורה בבריאות הגוף תמצאו סעיף שמדבר על שתיית מים מרובה. הרוויית הגוף מורידה את טמפרטורת הגוף, מפחיתה הזעה ואף מסייעת לרעלים לצאת החוצה מהגוף בצורה מאוזנת. #לחיים

 

 

SUMMER - מהם הטיפים שמשמשים אתכם בקיץ?

 

 

(עומר טסל - Omert.rosh1@gmail.com)