מגזין

בדיוק כזה! (צילום: אינסטגרם)

5 טיפים שיהפכו את שולחן הכתיבה שלכם לפינה הכי קסומה בחדר

אחרי שתיישמו את הטיפים האלו, אתם תהיו מוכנים להכין אפילו את שיעורי הבית של החברים.

 דניאל פסו   |   09/01/2017  |    |    | 

 

 

אין ספק שהמקום שבו אנחנו מבלים הכי הרבה זמן בבית הוא מול שולחן הכתיבה. שם אנחנו מכינים שיעורים, צובעים בחוברת צביעה, גולשים באתר של "ראש אחד" ועוד. לכן זה רק הגיוני שנשקיע בפינה הזו כדי שיהיה לנו נעים ונוח. קבלו חמישה טיפים מעוררי השראה שיהפכו את שולחן הכתיבה שלכם למקום הכי האהוב בבית (טוב, אולי אחרי המטבח) :

 

 

 

 

 

1. הדביקו פוסט איטס צבעוניים

לשמוע את השיר החדש של אד שירן, לא לשכוח לקחת כריך לבית ספר... כל כך הרבה דברים לזכור! לשים תזכורת בסמארטפון זה הברור מאליו, אבל לתזכר את עצמנו בפתקיות בצורת פנדה או חזרזיר? זה כבר גן חיות של חמידות.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. כתבו משפטים מעוררי השראה 

היי, מי המעודד הכי טוב שלנו אם לא אנחנו? (מינוס הפונפונים) לכן חשוב מאוד שתקיפו את עצמכם במשפטים ובאמרות שיניעו אתכם ויעניקו השראה ומוטיבציה. רק שנייה לפני שאתם שוכרים מטוס סילון וכותבים לעצמכם מסר בשמים, תנסו משהו פשוט יותר, למשל לכתוב את הביטוי על לוח שעם, על שומר המסך של המחשב או אפילו על כלי הכתיבה שלכם!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. הניחו פרחים ועציצים

תהפכו את השולחן שלכם לפינת חמד על ידי הוספת אגרטל עם פרחים טריים. הריח הרענן שלהם ימלא אתכם במרץ לסיים עם השיעורים כדי שתוכלו לצאת קצת החוצה להתאוורר. אם זה נשמע לכם כמו מחויבות גדולה מדי ובתכלס אין לכם כוח להשקות - אתם יכולים להתחיל עם קקטוס.

 

 

 

 

 

 

 

A photo posted by Jenni Radosevich (@ispydiy) on

 

 

 

 

 

 

4. האירו את סביבת העבודה שלכם

מנורת שולחן - אאוט, שרשרת נורות - אין! רק קחו בחשבון שהנוריות הקטנטנות והנוצצות הללו יחממו את סביבת העבודה ויגרמו לכם להרגיש בתוך אגדה קסומה, כך שלא בטוח שתרצו לעזוב את השולחן. 

 

 

 

 

Cozy nights in @hoperad's space. ✨#UOHome

A photo posted by Urban Outfitters (@urbanoutfitters) on

 

 

 

 

 

 

5. פנקו את הציוד המשרדי שלכם

תנו לכלי הכתיבה ולשאר הציוד שלכם להרגיש כמה הם חשובים. אל תיתנו להם להתפזר סתם כך על השולחן - תנו להם מקום ייחודי משלהם. יהיה לכם הרבה יותר מסודר בעיניים, וזה גם יחסוך מכם זמן ועצבים כשלא תצטרכו יותר לחפש את המרקר הצהוב (נשבעים שהוא היה כאן הרגע!).

 

 

 

 

 

 

 

A photo posted by Jenni Radosevich (@ispydiy) on

 

 

 

 

 

איזה טיפ הכי אהבתם?