be a doer#

מוכנות לזה? (צילום: Shutterstock)

5 דברים שאתן חייבות לעשות השנה

כנסו, תקראו ותראו שתסכימו איתנו.

 ראש אחד   |   25/06/2017  |    |    | 

 

 

חודש מרץ הגיע, ההתרגשות של השנה האזרחית החדשה כבר פגה, ראש השנה במרחק שנות אור מאיתנו ומי זוכר מה הבטחנו לעצמנו אי שם בסוף שנת 2016. בואו נגיד לכן מי זוכר - אנחנו! בין אם התמדתן בהחלטות שקבעתן בסוף השנה שעברה ובין אם לא, אנחנו כאן כדי למקד אתכן בדברים שאתן חייבות לעשות השנה.

 

 

1.  Friends Forever

אתן מתות על חברות שלכן, אבל מה לעשות שלפעמים בא לכן להיות קצת לבד או שאין לכן כל כך כוח להקשיב לחפירות של ה-BFF על האקס שלה. השנה אתן חייבות להיות קצת יותר סבלניות כלפי חברות שלכן, גם בגלל שהן אלו שתמיד עומדות לצדכן ברגעי משבר ובעיקר בגלל שבסופו של דבר, אתן בחרתן בהן להיות האדם הקרוב אליכן ביותר מסיבה מסוימת, וכל מערכת יחסים דורשת לתת את אותם הדברים שאתן מצפות לקבל.

 

חיבוק קבוצתי (קרדיט: Giphy.com)

 

 

2. כבד את אביך ואת אימך

אם כבר באנשים שאתן צריכות להיות יותר סבלניות אליהם עסקינן, בואו נדבר קצת על אבא ואימא. אם להיות כנים לרגע, רוב הסיכויים ששני האנשים שהביאו אתכן לאוויר העולם מקבלים מכן המון ריקושטים שלא בהכרח קשורים אליהם. המורה קטלה אתכן במבחן? צועקים על אימא. הקראש מתעלם מהסנאפ שנשלח אליו? טורקים את הדלת בהפגנתיות. בואו נחליט שהשנה אתן נושמות עמוק לפני כל אינטראקציה עם ההורים ושואלים את עצמכן האם באמת מגיע להם מבט כועס או שאולי גם חיוך חם יכול להתאים הפעם.

 

אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא. אולי של אבא. (קרדיט: Giphy.com)

 

3. כולנו בני אדם

כאילו לא ציפיתן שזה יגיע - 2017 היא השנה בה תקחו את העניינים לידיים ותתחילו עם הקראש שלכן. לא, אנחנו לא רוצים לשמוע תירוצים וכן, “אנחנו לא יכולות להתחיל איתו כי בדיוק תכננו להזמין פיצה” נחשב לתירוץ, אלא אם כן חשבתן להזמין אותנו למשולש או שניים. במקרה הזה נסלח לכן. בכל מקרה, אף אחד לא אומר שאתן צריכות להתלבש בצורה מהודרת, לגשת אליו או אליה עם סקסופון ולהצהיר על אהבתכן. כל מה שאנחנו מצפים מכן לעשות זה לנסות לפתח עם הקראש שיחת חולין ולראות לאן היא מתפתחת.

 

בדיוק נהיה לנו קר... (קרדיט: Giphy.com)

 

 

4. תעוזה היא לא מילה גסה

אם הצלחנו לשכנע אתכן להתחיל עם הקראש, הסעיף הזה אפילו יותר חשוב. נסו להפוך את שנת 2017 לשנה בה לקחתן הכי הרבה סיכונים והעזתן לנסות כמה שיותר דברים. אנחנו כמובן לא שולחים אתכן לקפוץ מצוקים ולהצטרף לקרקס, אבל אולי תתחילו בדברים קטנים כמו להרים יד בכיתה ולענות על השאלה של המורה ותראו איך זה ממשיך משם. קמפיין Be a Doer של או.בה מעודד אתכן לצאת מאזור הנוחות שלכן ולגלות בדיוק למה אתן מסוגלות. מי יודע? אולי עד סוף השנה תגלו שהפכתן לנערות הרבה יותר עצמאיות, שלא פוחדות לקחת סיכונים במטרה לשנות את החיים שלכן.

 

 

מי מרגיש אמיץ היום? (קרדיט: Giphy.com)

 

5. אדם צובר זכרונות

אין מישהו שאוהב לשבת על הספה ולראות טלוויזיה כל היום יותר מאיתנו, אבל תאמינו לנו שכשדצמבר 2017 יגיע, אתן תתחרטו על כך שוויתרתן על יציאה עם כל החברים לבאולינג רק בגלל שלא רציתן לפספס פרק של “עד עצם היום הזה”. תבטיחו לנו ובעיקר לעצמכן שמדי שבוע תקבעו לפחות תוכנית אחת - בין אם זה טיול בחיק הטבע עם המשפחה ובין אם זה לצרוח בטירוף בהופעה של לאלי אספוסיטו, כל תוכנית שתצא לפועל תעשיר אתכן בכל כך הרבה דברים, שתשכחו מרמפלסטילצקין וגחמותיו בשנייה אחת.

 

 

את זה לא תשכחו בחיים. (קרדיט: Giphy.com)

 

 

 

(תוכן שיווקי)