מגזין

(צילום: shutterstock)

5 דברים מדהימים שאפשר להזמין מהאינטרנט

תפנו זמן - ומקום בבית.

 ראש אחד   |   05/02/2017  |    |    | 

 

 

בכל הנוגע לאינטרנט, חלוקת התפקידים בין ההורים לילדים די ברורה בבית שלנו: הם אחראים למצוא לנו חבילת גלישה לסמארטפון וספק אינטרנט שיעמוד בקצב ההורדות שלנו, ואנחנו בתורנו מלמדים אותם לדבר באימוג׳י, מסבירים מה זה סנאפצ׳ט ומראים להם דילים בעלי אקספרס שעושים להם צמרמורת.

אם גם המצב אצלכם בבית דומה, פנקו את עצמכם ואת ההורים שלכם בכמה מציאות בתחום קניות האינטרנט, נניח – חד-קרן.

 

 

1. חד-קרן (לא באמת)

חדי קרן הם מהדברים הכי חמודים שיש - ומהדברים שהכי עצוב שלא קיימים באמת. למרות זאת, אפשר לקנות חד-קרן מתנפח שמתנשא לגובה שני מטרים (ובמקרים מסוימים אפשר גם לשבת עליו) - כי באינטרנט יש הכול. אפילו חיות דמיוניות.

(קרדיט: giphy.com)

 

 

2. סוכריית גומי עצומה (לא, באמת)

מתכננים מסיבה בזמן הקרוב? למה שלא תזמינו דוב גומי עצום במשקל 26 פאונד (שהם 11.79 ק״ג, אבל מי סופר)? סוכריות הגומי מגיעות בטעמי תפוז, תפוח ירוק, דובדבן ופטל כחול, והבטן של כל אחד מהחמודים האלו יכולה להפוך לקערת הגשה (לסוכריות גומי קטנות, נגיד).

 

https://youtu.be/kRcCWIuvDis

 

 

 

3. מכונית (לא צעצוע)

כולנו מכירים מכונות אוטומטיות שבעבור כמה שקלים יפלטו לנו משקה רענן, לגו או מטען לסמארטפון (בקיצור, כל מה שיכול להיכנס ולצאת בקלות מהמכשיר). בארצות הברית, שם כולם חושבים בגדול, יש גם מכונות שמהן אפשר לקנות מכוניות. חברת Caravana מציעה לכם לבחור מכונית מצי המכוניות הזמין בחניוני הענק של החברה, לרכוש אותה בלי לצאת מהבית ולהתנסות בנהיגה במכונית במשך שבעה ימים.

 

https://youtu.be/FnHaPVP-opw

 

 

 

4. חלקת אדמה בירח (לא פחות)

בעבור שלושים דולר בלבד תוכלו לרכוש שטח בגודל של כארבעה דונם על הירח ולהעניק אותו למי שלבכם חפץ בו – או פשוט לעצמכם. באתר של The Luna Society תוכלו לבחור היכן למקם את הנחלה שלכם ואם תרצו להחזיק בה במשך שנה או לתקופה ארוכה יותר. בכל פעם (כמעט) שתרימו ראשכם לשמים תוכלו להגיד – "שלי! שלי!".

 

(קרדיט: giphy.com)

 

 

5. אי פרטי (או סתם בריכת שחיה)

מעדיפים שטח פרטי נגיש יותר מהירח? חפשו לכם אי פרטי שמוצע למכירה. התקציב שלכם נמוך יותר? מזל שבאינטרנט אפשר לקנות גם בריכת שחייה.

 

(צילום: Vladi Private Islands ) (צילום: Vladi Private Islands) (צילום:Shipping Container Pools) (צילום: Shipping Container Pools)

 

 

 

 

 

(תוכן שיווקי)