סטייליש

כן, אנחנו ממש זריזים (צילום: Shutterstock, יח"צ)

3 רגעי הסטייל הגדולים מהקליפ החדש של סטטיק ובן-אל תבורי

שירו איתנו - טודו בום... טודו בום...

 נועם גורביץ'   |   04/06/2017  |    |    | 

רק הבוקר שוחרר הקליפ החדש של הצמד האהוב, סטטיק ובן-אל תבורי, ואנחנו כבר לא מפסיקים לזמזם אותו ולרקוד כאילו שאנחנו בלב הקרנבל. המקצב המגניב והקליפ המושקע כמעט גרמו לנו להסיט מבט מהדבר החשוב ביותר - האופנה (חולים על הגזמות). אז מה היה לנו בעצם בקליפ? קודם כל, הקונספט שלו באיזשהו מקום בנוי על אופנה - בני האדם לבושים בבגדים אפורים ומשעממים אך ברגע שסטטיק ובן-אל נוחתים בארץ הם צובעים את כולם במגוון צבעים ומעלים את מצב הרוח. חשבתם שזה רק עוד שיר? לא ולא, זו מטאפורה לחיים (שבאה לידי ביטוי בבגדים, כמובן)! אך לא רק המטאפורה המרגשת הזו הייתה סופר אופנתית, אלא בין חייזרים, חלליות, רקדנים מעופפים וג'ורדלאצ'י אחד, הופיעו שלושה טרנדים ענקיים. 

1. שרוולים מוגזמים

אחד הטרנדים הבולטים העונה הוא ללא ספק השרוולים המוגזמים. משרוולים מתרחבים ועד שרוולים מלאים בכפלים - הם לגמרי השחקן המרכזי באאוטפיט האביבי שלנו. נראה שהטרנד הזה לא פסח על שני הזמרים/חייזרים הגדולים והאאוטפיט של כל אחד מהם כולל שרוול לא מהעולם הזה #סטגדיש!

2. חליפות

אובססיית האביב שלנו היא חליפות, או כמו שאנחנו אוהבים להגדיר אותן - אישור ללכת עם פיג'מה ברחוב. מונוכרומטיות, מלאות בפרינט, צבועות בקולור בלוק, חליפות מכנסיים או חליפות חצאית - אנחנו אוהבים אותן בכל צורה. כשהאובססיה שלנו כל כך חזקה, לא יכולנו שלא לשים לב לחליפת הפסים שהופיעה לרגע בקליפ #לא_פספסנו

3. צבע ורוד

יכול להיות שלא ידעתם שהצבע החם ביותר העונה הוא ורוד? במידה וזה המצב, נגיע לחלץ אתכם מהמערה שנתקעתם בה! אפילו סטטיק ובן-אל החייזרים רק נחתו בכדור הארץ וכבר צבעו את רובו בצבע הזה כדי להזכיר לכולם שהם צריכים לחשוב בוורוד.