מגזין

(via GIPHY)

13 סוגי אנשים שתמיד פוגשים בחוף הים

אלה שמגזימים עם קרם ההגנה ואלה שבאים בעיקר בשביל הסלפיז - אלו הם 13 סוגי האנשים שתמצאו בכל חוף ישראלי בקיץ. #אולי_עדיף_ בריכה

 ראש אחד   |   11/06/2016  |    |    | 

 

 

 

כמה שאנחנו אוהבים את הים! שמש חמה, ארמונות בחול, צחוקים עם כל החברים, גלים ענקיים שאפשר לקפוץ לתוכם וכמובן - הטיפוסים ששורצים על החוף. לכבוד הקיץ שהגיע החלטנו לקבץ לכם 13 טיפוסים שבטוח תמצאו בים.

 

 

 

 

 

 

1. אלה שמגזימים עם קרם ההגנה

למרוח קרם הגנה כשהולכים לים זה חשוב, אפילו חשוב מאוד. אבל תשמעו, יש להימרח בקרם הגנה ויש למרוח יותר מדי קרם הגנה. כן, יש לכם עוד לבן על הפנים, תמשיכו למרוח. לא להתבייש.

 

 

2. הילדים הקטנים שתמיד הולכים לאיבוד

"דמי לובאטו, דמי לובאטו. אימא מחכה לך בסוכת המציל". או משהו כזה. איזה מזל שיש מצילים בים, באמת. נכון, הם גם מצילים חיי אדם, אבל יותר מזה - אם הם לא היו קיימים, איך היינו מוצאים את כל הילדים הקטנים שמחליטים ללכת לאיבוד על החוף?

 

 

3. המצוידים (מדי)

לפעמים נדמה לנו שכל אלו שבאים לים עם צידניות מלאות באוכל ושתייה, אוהלים, כיסאות ישיבה ובגדים להחלפה יכולים להישאר שם כל השבוע ועל הדרך לארח עוד עשרים איש. #מי_ רוצה_ אבטיח? (אנחנו!)

 

 

 

 

4. חובבי הרשתות החברתיות

קליק פה, קליק שם, והופ! 24 תמונות חדשות עלו לאינסטגרם, לפייסבוק וחלילה שלא נשכח את הסנאפצ'ט. הנה רעיון: אולי נשים את הסמארטפונים בצד ונהנה מהשמש הטובה ומהגלים המרגיעים במקום להתלבט בין עשרות פילטרים מחמיאים? לא ככה?

 

 

5. שחקני המטקות

שלא תטעו, אין לנו בעיה עם מטקות. אנחנו גם מאוד אוהבים לשחק בהן (וצריכים להשתפר), אבל מה שאנחנו לא אוהבים זה הכדור שעף לתוך הפרצוף שלנו בעודנו משתזפים.  #אאוץ'

 

 

6. האצנים

מכירים את הביטוי "מהיר כמו הרוח"? אז רק בקשה קטנה לאצנים החביבים: בבקשה אל תעיפו עלינו את כל החול כשאתם חולפים על פנינו בריצה. בתודה, יש-לנו-חול-בעיניים.

 

 

https://i.giphy.com/d2Zg6Xr9fgcRhELS.gif

 

 

7. האובר-משתזפים

איזה כיף זה לחזור מהים ולשמוע מחמאות מהחברים כמו "יפה, תפסת צבע". לחלופין, פחות כיף אם שומעים "אתה נראה כמו עגבנייה על הגריל". עצה שלנו: תהיו חכמים בשמש! אבל לא כמו אלה מסעיף 1, כן?

 

 

8. שונאי הים

בכל חבורה תמיד תמצאו את האחד שהכריחו אותו להצטרף לבילוי בים, שבעצם ממש סולד מהחול ומהמים. תמיד תשמעו אותו מקטר. חבר'ה, חלאס! שחררו! קחו איזו קוביית אבטיח מהמצוידים מסעיף 3 ותיהנו מהרגע.

 

 

 

 

 

9. עוזרי המציל

בטוח נתקלתם פעם באנשים שהחליטו שהייעוד שלהם הוא להיות עוזר מציל. לא מציל, עוזר מציל. אנשים שראו יותר מדי "משמר המפרץ", כנראה. אל חשש, אנחנו יודעים לשחות, ידוע שמצופים זה האקססורי הכי לוהט העונה.

 

 

10. המקצוענים

תמיד תהינו איך אלו שבאים עם שנורקלים, סנפירים, בלוני גז וחליפות שחייה כבדות מצליחים לנשום מתחת לכל האביזרים המקצועיים. מצד שני, אולי פחות מי מלח בעיניים נשמע כמו רעיון טוב. זרקו לנו איזו משקפת!

 

 

 

 

 

11. אלה שלחוצים מכל דבר

נכון, תקופת המדוזות היא מלחיצה להחריד, אבל חוץ ממנה, למה במהלך הקיץ יש במים אנשים צווחנים ולחוצים שמפריעים לנו לעשות בטן-גב? אז מה אם המים קצת קרים? 

 

 

12. אלה עם בגד הים המינימלי

אין סיבה שלא ניתן לתופעה הזו סעיף משלה. אוקיי, נכון. אנחנו מדינה חופשית והכול, וידוע ש-Less is More, אבל אם גילכם גדול מחמש, בגד הים הסופר-צמוד והקטנטן שלכם לא עושה טוב לבריאות שלנו. (והילדים הקטנים הערומים, מה איתם?)

 

 

13. אלה שמכורים למתקני הכושר

מתקני כושר וים לא נשמעים לנו חיבור מהאגדות. למה? כי הדבר האחרון שחסר לנו בחוף הם אלה שחושבים את עצמם שרירנים בזמן שאנחנו שוכבים כמו בטטות. אוף.

 

 

 

 

 

 

SEA - אז עכשיו, אחרי שנזכרתם בכל הדמויות הנפלאות הללו, כמה פעמים אתם מתכננים לבקר בים בקיץ?

 

 

 

(כת"צ עינב לוגסי / einav.rosh1@gmail.com)