מגזין

(קרדיט: giphy.com)

13 טיפוסים שבחיים לא הייתם רוצים לפגוש במהלך מבחן

המשאילים, הסופר-חכמים ואלה שפשוט לא יודעים כלום (AKA אנחנו) - אלו הטיפוסים שלא תרצו לפגוש במבחן.

 ראש אחד   |   21/05/2016  |    |    | 

 

אם זה היה תלוי בנו, היינו מקבלים מאיות בכל המבחנים שלנו. אבל בגלל שזה לא תלוי רק בנו, אלא בעוד טיפוסים מעצבנים שיושבים איתנו במהלך המבחן ומפריעים, זה לא קורה. החלטנו לקבץ את האנשים הכי מעצבנים שנתקלנו בהם בזמן מבחנים.  

 

1. החולים

 

לא ייקח לכם הרבה זמן לאתר את חסרי המזל שהצינון תפס אותם לפני המבחן. החולים תמיד יבואו עם מלא טישו ויתפסו אתכם בהפתעה עם עשרה אפצ'ים רצופים בדיוק ברגע שתסיימו לפתור משוואה מסובכת. ועוד לא התחלנו לדבר על השיעולים ועל קינוחי האף. #גועל #לכו_לעשות_מועד_ב'

 

2. ההיפראקטיביים

 

אם התיישבתם פעם ליד תלמיד היפראקטיבי במבחן, ודאי יצא לכם להתחרפן כשהוא נענע את הרגל ללא הפסקה, תופף עם העיפרון על השולחן ובדק איזו קומפוזיציה הכי נוחה לו על הכיסא בערך כל שתי דקות.

 

3הפרפקציוניסטים

 

הפרפקציוניסטים הם אלה שהופכים את השולחן לקלמר. למה אנחנו מתכוונים? מרקרים עומדים כמו חיילים, 13 סוגי עטים (בצבעים שונים, כמובן) וכל כלי כתיבה אחר שעולה על דעתכם פרושים על השולחן, וזה ישאיר לכם רבע שולחן לפתירת המבחן.

 

4. המודאגים

 

למודאגים אין מנוח אפילו לא לרגע, הם יקראו למורה בכל דקה וישאלו כל שאלה אפשרית. כן, גם "אפשר לכתוב בעיפרון רגיל?" #מה

 

5. הלוחשים

 

"פססססט, אז מה יצא לך בשאלה ג'?" אם שמעתם את המשפט הזה מהשכן שלכם לשולחן, אתם בצרות, וסביר להניח שתשמעו אותו כל חמש דקות. תבינו, אנחנו במשבר כרגע ואין לנו כל כוונה לשתף אתכם בתשובות. sorrynotsorry#

 

6. הסופר-חכמים

 

מכירים את אלה שמסיימים את המבחן תוך חמש דקות? כן, גם אנחנו לא בדיוק מתים עליהם.

 

7. המאחרים

 

אנחנו יודעים שפספסתם את האוטובוס וזה סבבה לגמרי שאיחרתם בחצי שעה למבחן, אבל למה אתם חייבים לעשות כניסה דרמטית עד כדי כך שהיא תוציא אותנו לגמרי מריכוז?!

 

8. אלה שחייבים לאכול

נכון שאנחנו האחרונים שיתלוננו על אוכל, אבל "אלה שחייבים לאכול" הולכים צעד אחד קדימה יותר מדי. כאילו, רבאק! מי מקלף קלמנטינה באמצע מבחן?! #רק_ לא_ קלמנטינה

 

9. המרעישים

 

אף פעם לא הבנו את אלה שלא שמים את הטלפון על שקט. באמת, רק אנחנו משתגעים כשאנחנו שומעים "פינג" או שריקה באמצע המבחן?

 

10. הלא-החלטיים

 

בטוח שפגשתם כבר את הלא-החלטיים, הם אלה שבודקים את המבחן בעמידה שעה לפני שהם מגישים אותו. #תגישו_ כבר

 

11. המתוסכלים

בטוח יצא לכם פעם להיתקל בתלמיד מתוסכל במבחן, אתם תזהו אותו מקילומטרים. ידיים על הראש, מצקצק לעתים קרובות, ממלמל לעצמו דברים כמו "למה אני פה?" ומשם ממשיך לשאלות גורליות כמו "מי אני? מה אני?" וכדומה. קיצר, מתוסכל לאללה. #כל_ כך_ אנחנו

 

 

12. המשאילים

 

אלה הם ההפכים הגמורים מהפרפקציוניסטים ובדרך כלל הם אפילו לא יביאו קלמר למבחן. במקרה הטוב הם יבקשו מכם את העט לפני המבחן, במקרה הרע במהלכו. אגב, כנראה שלא תקבלו אותו בחזרה. 

 

 

13. אלה שמשווים תשובות 

 

אין דבר מעצבן יותר מלנסות להתרכז במבחן ואז לשמוע חבורת תלמידים שכבר סיימו עומדים מאחורי דלת הכיתה ומתווכחים על התשובות הנכונות! א. למה אתם עושים את זה לעצמכם? ב. פשוט תתרחקו מהדלת! 

 

 

TEST - מזל שהחופש הגדול עוד רגע פה.

 

 

(כת"צ עינב לוגסי / einav.rosh1@gmail.com)