יחסים

קרדיט: GIPHY

12 חוקים לא כתובים שכל BFF מכירות

לא לצאת עם האקס, לא לתייג בתמונה לא מחמיאה ותמיד לשמור על הסודות של ה-BFF. קבלו את כל חוקי ה-BFF שמובנים מאליהם בכל חברות אמיתית.

 ראש אחד   |   06/02/2016  |    |    | 

 

 

מכירות את זה שאתן פתאום שומעות על המצאה מהפכנית או על אפליקציה מהממת שהייתן בטוחות שגם אתן יכולתן לחשוב עליהן לפני כולם? ברור! עכשיו חשבו על זה: BFF נמצאות ביחד כל יום כל היום, אבל איך הן שומרות על קשר רציף ומעורר קנאה? פה בדיוק אנחנו נכנסים, קבלו את 12 החוקים הלא-כתובים (בשום מקום, בדקנו) שעליהם כל זוג BFF יגידו ''אומייגאד! זה כל כך אנחנו!".

 

 

1. לא לצאת עם האקס

חברות מתבססת על אמון, זה כבר ידוע. בחברות אמיתית אמור להיות מובן מאליו שאם תרצו להמשיך את הקשר של החברות הנדירה עם החברה הכי טובה, אתן לא אמורות למצוא את עצמכן בזרועותיו של האקס שלה. תסמכו עלינו שהשילוב שלכן עם האקס שלה רק יפריד ביניכן.

 

 

 

 

2. mi casa es su casa

אתן כבר יודעות בעל-פה איפה כל ארון וכל חדר נמצאים, לא מתביישות לפתוח את המקרר כדי לחפש משהו לנשנש, ולתפוס שנ''צ על המיטה שלה זה הכי כיף. גם לא נתפלא לשמוע אם האח של החברה הכי טובה כבר התרגל לקרוא לכן "אחותי", כי מה ששלה שלכן (וההפך, כמובן), ואתן אוהבות את זה!

 

 

3. מרחק חמש דקות הקפצה

כל מה שצריך זה לשלוף את הסמארטפון, להקליד הודעה קצרה - והיא תהיה אצלכן בתוך חמש דקות. לא משנה אם נשבר לכן הלב מהאקס הנוראי, או שאתן במצב רוח רע מציון נכשל במתמטיקה, היא כבר תדע להקשיב ולסדר הכול.

 

 

4. זמינות 24/7

הודעת ווטסאפ בשתיים בלילה זה דבר לגיטימי לחלוטין, וכמוהן גם שיחות טלפון שנמשכות עד אמצע הלילה, והודעות קוליות שמשמיעות קולות מוזרים שרק אתן צוחקות מהן יתקבלו בברכה בכל שעות היממה. אם בדיוק עובר עליכן מצב רוח רע, הרימו טלפון לבסטי, והיא כבר תדאג להצחיק אתכן (ראו חוק 3).

 

 

 

 

 

5. המילה "סליחה" חייבת להיות בלקסיקון

אומרים שלסלוח זה קשה... אז אומרים! אצלכן זה בא בטבעיות. אם מישהי משתיכן אמרה בטעות משהו לא במקום או פגעה בשנייה, הסליחה לא תאחר לבוא.

 

 

6. YOU GOT EACH OTHER'S BACKS

אם אתן שומעות מישהי שמלכלכת על החברה הכי טובה, או לחלופין אחת המורות כועסת עליה כי היא איחרה לשיעור, אתן מגנות על הבסטי כמו לביאות! כמובן שהיא מחפה עליכן בחזרה, ופייר? החברות שלכן הכי חזקה שיש.

 

 

 

 

7. עדכון רשתות חברתיות תמידי

האקס העלה סטטוס חשוד? הקראש תויג בתמונה מעניינת? מיד תעשו פורוורד לאינבוקס של החברה הכי טובה. יחד - יש לכן עיניים בכל מקום.

 

 

8. אישור תמונות

בחיים לא תעלו לאינסטגרם תמונות לא מחמיאות זו של זו. ותכלס אתן אפילו לא צריכות לבקש אישור, הרי אתן כבר יודעות בדיוק אילו תמונות של עצמה היא אוהבת, והיא יודעת בדיוק אילו תמונות אתן מעדיפות להחביא. 

 

 

 

 

 

 

9. לא לתת לבסטי להיכשל

התבאסתן מהציון באזרחות? רוצות לזרוק את ספר המתמטיקה עב הכרס מרוב ייאוש? מורה פרטית ומדהימה בדרך אליכן! אתן לא צריכות לחשוש עוד מנכשלים כי החברה הכי טובה (וחכמה) תדאג לכן. ומה עם הנושאים שבהם היא מתקשה? אתן קופצות לעזרתה! אתן פשוט משלימות זו את זו.

 

 

10. מביך זה המצחיק החדש

הבדיחות הפרטיות שלכן זה הדבר הכי מצחיק (אתכן, אנחנו בטח לא נבין כלום מההומור הפנימי שלכן) בעולם! אבל, וזה אבל גדול, הבדיחות הפרטיות לעולם לא יוצאות החוצה, הן שלכן בלבד.

 

 

11. בלי סודות

לשמור סוד מהבסטי שלכן? אין דבר כזה. אתן סומכות עליה בעיניים עצומות שתשמור את הסודות הכי גדולים ומביכים שלכן ובטוחות במאה אחוז שהיא בחיים לא תגלה אותם לאף אחד.

 

 

12. שופינג משותף זה מאסט

זה לא מפתיע שהמלתחה שלכן בנויה לרוב מפריטי לבוש שהבסטי בחרה עבורכן. אחד מהתחביבים שלכן הוא (איך לא?) שופינג. ולא סתם שופינג, אלא שופינג עם ה-BFF, שכולל לחרוש את הקניון פעמיים ולצאת עם לפחות שתי שקיות ולקינוח פרוזן יוגורט ענקי #אום_נום_נום

 

 

 

BFF - נו, כבר תייגתן את החברה הכי טובה ברשימת החוקים?

 

 

 (כת"צית עינב לוגסי / einav.rosh1@gmail.com)