סטייליש

לא תבינו איך הסתדרתם בלי זה (צילום: אלבום פרטי)

12 דרכים גאוניות לשדרג את חייכם בעזרת קולב

מרגישים צורך לרענן את הארון ולפנות מקום לקניות נוספות (שכמובן שאתם לא צריכים)? דפדפו למטה. DO_IT_YOURSELF#

 ראש אחד   |   18/07/2015  |    |    | 
לא תבינו איך הסתדרת בלי זה (צילום: אלבום פרטי) לא תבינו איך הסתדרתם בלי זה (צילום: אלבום פרטי)

מרגישים צורך לרענן את הארון ולפנות מקום לקניות נוספות (שכמובן שאתם לא צריכים)? דפדפו למטה. DO_IT_YOURSELF#

זאת לא טעות לומר שלמתבגרים של היום קשה לשמור על סדר בארון. הרי קשה לעשות סיבובי שופינג כל היום (#בכי_מזויף)! לכן מצאנו במיוחד בשבילכם 12 דרכים מקוריות לארגון נכון (ומגניב) של הארון בעזרת קולבים ועוד כמה פריטים שיש לכם בבית.

1. הכי מעצבן זה להתכונן לבילוי בחוץ, לפשפש בארגז ואז למצוא את התיק האהוב עליכם מקומט. לכן אנו ממליצים לכם לבחור כמה תיקים שאתם אוהבים במיוחד ומשתמשים בהם לעתים קרובות ולהשחיל אותם על הקולב! לא רק תיקי גב - גם את תיקי הערב האלגנטיים אפשר לתלות על הקולב וכך לשמור על צורתם.

(צילום: אלבום פרטי) תיקים (צילום: אלבום פרטי)

2. קולבי העץ הם לא ההמצאה הכי מבריקה שנתקלנו בה; בדרך כלל הגופייה שאנחנו תולים עליהם מחליקה לתחתית הארון או לרצפה. אבל אם תדאגו לקשור גומייה אלסטית לשיער בשני צדדי הקולב, הגופייה לא תחליק ותישאר תלויה בארון. #גאוני_הא?

(צילום: אלבום פרטי) גומייה (צילום: אלבום פרטי)

3. כבר אין לכם מקום בארון לכל הקניות שעשיתם בשבועיים האחרונים? יש לנו פתרון מצוין בשבילכם. קנו פחית של המשקה האהוב עליכם, שתו להנאתכם, ואז חתכו בזהירות את הפותחן והשחילו אותו בין שני קולבים. כך תחסכו מקום בארון לבגדים נוספים. כמובן שאתם יכולים להמשיך ולהשחיל פותחנים בין מספר רב יותר של של קולבים. כמה פשוט - ככה אדיר.

(צילום: אלבום פרטי) פחיות שתייה (צילום: אלבום פרטי)

4. משקפי השמש והראייה שלכם תמיד מפוזרים בכל החדר, מגובבים במגירות לצד דברים חדים או כמעט נופלים מקצה השולחן? אספו את כל זוגות המשקפיים ותלו אותם בעדינות על קולב. גם תשמרו על הפריטים החשובים האלה וגם תקבלו אחלה תמונה להעלות לאינסטוש.

(צילום: אלבום פרטי) משקפי שמש (צילום: אלבום פרטי)

5. הנעליים תופסות מקום גדול במגירה? קחו אטבי נייר, חברו לנעליים ולפפו אותם סביב הקולב (כמובן שזה יעבוד רק עם נעליים פתוחות).

(צילום: אלבום פרטי) נעליים (צילום: אלבום פרטי)

6. אוהבים לתכנן דברים מראש? הרעיון הבא הוא לגמרי בשבילכם. גזרו מקרטון או בריסטול את צורת הקולב עם תוספת של מלבן קטן. רשמו באמצע המלבן את יום השבוע שבו אתם מתכננים ללבוש את החולצה החגיגית ליום ההולדת של ה-BFF, והצמידו את הקולב שיצרתם לקולב שעליו פריט הלבוש.

(צילום: אלבום פרטי) ארגון לפי ימים (צילום: אלבום פרטי)

7. במקום לדחוס את הצעיפים במגירה, קשרו אותם זה לזה על קולב. כך המגירה תתפנה לפריטים חשובים יותר שאי אפשר לתלות (בררררררררר... קר במזגן!).

(צילום: אלבום פרטי) צעיפים (צילום: אלבום פרטי)

8. עוד דרך לחיסכון של מקום בארון היא לתלות על קולב סגור (כלומר כזה שיש לו שלוש צלעות) חולצה, ואילו לחלקו המאוזן לחבר שני אטבי כביסה שיחזיקו מכנסיים או חצאית. בשיטה זאת מומלץ במיוחד לתלות לוקים שאתם סגורים עליהם ושתמיד ייראו מעולה. ככה גם תחסכו מקום וגם זמן התלבטות בבוקר.

(צילום: אלבום פרטי) אטבי כביסה (צילום: אלבום פרטי)

9. אימא דורשת שאת השמלות היקרות תשמרו בכיסוי אטום? גזרו מקרטון או בריסטול את צורת הקולב בתוספת מלבן קטן ועליו ציירו את השמלה או רשמו את שם המותג או כל דבר שיזכיר לכם באיזה פריט לבוש מדובר מבלי לפתוח את הכיסוי. #עצלנות_או_לא_להיות

(צילום: אלבום פרטי) מה מסתתר בפנים? (צילום: אלבום פרטי)

10. קשה לנו להאמין שהתכשיטים האהובים עליכם מסודרים יפה ולא פשוט קשורים ומסובכים זה בזה. שמרו על האקססוריז (צמידים, שרשראות, טבעות) בעזרת אטבי נייר שתחברו לקולב. סופר-מגניב וסופר-נגיש. 

(צילום: אלבום פרטי) אקססוריז (צילום: אלבום פרטי)

11. מתברר שהקולבים לא מיועדים לארון בלבד - ואפשר להשתמש בהם גם בחדר הרחצה (לפעמים נעוץ בקיר רק בורג קטן או מתלה מגבות שאין לו מספיק ווים). הניחו את הקולב במהופך על מתלה המגבות. תלו את המגבת הגדולה על וו הקולב והשחילו את המגבת הקטנה על יתר המשולש. כך תיצרו מקום נוח לשתי המגבות. #מקלחת_בסטייל

(צילום: אלבום פרטי) מגבות (צילום: אלבום פרטי)

12. ולסיום טיפה הומוריסטי - הידקנו שקית של חטיף צ'יפס ושקית של פריכיות בעזרת אטבי כביסה כדי שלא נצטרך ללכת עד למטבח (!!!) בשביל נשנושי אמצע-הלילה באמצע מרתון מותח של "יומני הערפד". #החופש_הזה_מעייף_אותנו

(צילום: אלבום פרטי) ואפילו חטיפים (צילום: אלבום פרטי)

HANGER - עכשיו באמת חייבים להודות שקולבים זה החיים.

(כת"צ ליהי גינדי לוי/ lihig.rosh1@gmail.com)