בידור

יסמין, טיאנה, הרקולס וטרזן, למשל (צילום באדיבות yes)

12 דמויות שחייבות להגיע ל"עד עצם היום הזה"

לכבוד הבשורות המשמחות על הדמויות שעומדות להצטרף לסדרה אספנו רשימה של 12 דמויות נוספות שעדיין מחכות לתורן. יוצרי הסדרה, לתשומת לבכם.

 ראש אחד   |   14/07/2015  |    |    | 
יסמין, טיאנה, הרקולס וטרזן, למשל (צילום באדיבות yes) יסמין, טיאנה, הרקולס וטרזן, למשל (צילום באדיבות yes)

לכבוד הבשורות המשמחות על הדמויות שעומדות להצטרף לסדרה אספנו רשימה של 12 דמויות נוספות שעדיין מחכות לתורן. יוצרי הסדרה, לתשומת לבכם.

רק לפני כמה ימים התבשרנו שמרידה, הנסיכה מ"אמיצה", עומדת להצטרף לרשימת הדמויות הארוכה של "עד עצם היום הזה". עכשיו מתברר שגם הנסיך ארתור ואבירי השולחן העגול יצטרפו. אנחנו בטירוף. א-ב-ל... יש לנו עוד כמה הצעות. 

1. פוקהונטס

בכל פעם שאנחנו צופים בסדרה, אנחנו מופתעים מחדש שפוקהונטס עוד לא שם. אחת מהדמויות הקלסיות של דיסני, שיכולה ללמד את כולנו שיעור בקבלת השונה, אהבה עיוורת (במובן החיובי) וכבוד לטבע - מה עוד צריך?

פוקי! (צילום באדיבות yes) פוקי! (צילום באדיבות yes)

2. אלדין

ראינו כבר לא מעט חברים שלו מופיעים בסדרה, אבל אלדין עצמו עדיין לא הגיע אל המסך שלנו, ואנחנו זקוקים לו בדחיפות. רק תתארו לעצמכם כמה מקסים הוא יהיה בתור בן אדם אמיתי. מלבד זאת, היכולת שלו לגנוב והלב הטוב שלו הם בדיוק מה שסטוריברוק צריכה עכשיו.

ואולי גם אבו? (צילום באדיבות yes) ואולי גם אבו? (צילום באדיבות yes)

3. יסמין ("אלדין")

ואי אפשר לדבר על אלדין בלי לדבר על יסמין. היא אמנם לא קשוחה כמו מולאן או מרידה, אבל כשמגיע הרגע היא יודעת לעמוד על שלה. חוץ מזה, יש לנו תחושה שברגע שאלדין יגיע לסדרה, מישהי תצטרך לרסן אותו קצת, ומי זאת תהיה אם לא יסמין?

יפהפייה (צילום באדיבות yes) אולי לא נראית קשוחה, אבל יודעת לעמוד על שלה (צילום באדיבות yes)

4. טרזן

בין כל הנסיכות, הנסיכים והמכשפות, מה שחסר לסדרה זה קצת ניחוח של ג'ונגל. רק דמיינו לכם את טרזן, שרגיל לחיים במעמקי היער, מנסה להשתלב בסטוריברוק המודרנית. חשבתם שלאלסה היה קשה להסתגל לעיירה? עוד לא ראיתם כלום.

תסתדר בלי ג'יין? (צילום באדיבות yes) תסתדר בלי ג'יין? (צילום באדיבות yes)

5. טיאנה ("הנסיכה והצפרדע")

היא אמנם נסיכה חדשה יחסית, אבל אם אנה ואלסה ואפילו מרידה נכנסו לסדרה, אין סיבה שטיאנה לא. כמו לא מעט דמויות נשיות בסדרה היא קשוחה, יודעת לדאוג לעצמה ולא פוחדת לחלום בגדול, בדיוק כמו שצריך.

KISS KISS KISS (צילום באדיבות yes) KISS KISS KISS (צילום באדיבות yes)

6. מוגלי

עם כל הכבוד להנרי, לא יזיק שיהיו לו כמה חברים בגילו. אין הרבה ילדים בסדרה, ובדיוק בגלל זה ילד הג'ונגל השובב מוגלי הוא מה שסטוריברוק והנרי (ואנחנו!) צריכים.

כן כן, אתה! (צילום באדיבות yes) כן כן, אתה! (צילום באדיבות yes)

7. הרקולס

אחרי שביקרנו בכל כך הרבה עולמות, מה יהיה טוב יותר מאשר להוסיף לרשימה גם את האולימפוס? הרקולס יכול להביא לסדרה שילוב של כוח וטוב לב, ובתמורה להתפתח כדמות ולהתבגר בעולם של הסדרה.

עיניים של גבר מאוהב (צילום באדיבות yes) עיניים של גבר מאוהב (צילום באדיבות yes)

8. מג ("הרקולס")

לא רק הרקולס צריך לבקר את "עד עצם היום הזה", אלא גם שלל דמויות המשנה שמככבות לצדו. ואם יש דמות אחת שצריכה להגיע אל הסדרה בדחיפות, זאת מג, היפהפייה המתוסבכת שמושכת את תשומת לבו של הרקולס (ושלנו).

עיניים של גבר מבוהל (צילום באדיבות yes) עיניים של גבר מבוהל (צילום באדיבות yes)

9. קפטן לי שאנג ("מולאן")

למרות שאין ספק שמולאן היא גיבורה בפני עצמה, גם הגיבור או הגיבורה הכי חזקים זקוקים מדי פעם לעזרה של חברים. וגם לאנשים בסטוריברוק, שצריכים לנהל כל כך הרבה מלחמות, לא תזיק עזרה של מפקד מיומן.

קפטן! (צילום באדיבות yes) קפטן! (צילום באדיבות yes)

10. פלין ריידר ("פלונטר")

הוא מצחיק, הוא סרסקטי, ולמרות כל החסרונות שלו לא יכולנו שלא להתאהב בו במהלך הסרט. כמו שרפונזל היא לא הטיפוס הרגיל של נסיכה, גם פלין הוא לא בדיוק הנסיך מהאגדות, ודווקא בגלל זה הוא ישתלב מצוין בסטוריברוק.

אחחח אין כמו פלין (צילום באדיבות yes) אחחח אין כמו פלין (צילום באדיבות yes)

11. הנסיכה ("הנסיכה והעדשה")

מי לא זוכר את האגדה הקלסית הזאת? למרות שדיסני מעולם לא עיבדו אותה לסרט אנימציה באורך מלא, אין ספק שהסדרה לא שלמה בלי הנסיכה הזאת. האם היא תהיה אמיצה ולוחמנית כמו נסיכות אחרות, או דווקא רגישה ועדינה?

12. מושו ("מולאן")

בואו נודה באמת – הכוכב האמיתי של "מולאן" היה לא אחר מאשר מושו, הדרקון הקטן והמצחיק שמלווה את מולאן נאמנה. אנחנו לא יודעים איך יגלמו אותו בסדרה, אם בתור בן אדם או יצור דרקוני, אבל כך או כך אנחנו בטוח נרצה לצפות בו.

מושו לא רואה אף אחד ממטר (צילום באדיבות yes) מושו לא רואה אף אחד ממטר (צילום באדיבות yes)

ONCE - איזו דמות הכי הייתם רוצים להוסיף לסדרה?

(כת"צ תמר ליכטינגר / tamar.rosh1@gmail.com)