סלבס

מה עם איזה ערב בנות, בלה? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

תשכחו ממה שחשבתם: בלה חדיד מוכיחה שאין לה שום בעיה עם סלינה גומז

הצהובונים לא מפסיקים להתעסק במשולש האהבה שכולל את סלינה, בלה ודה וויקנד, אבל לחדיד יש מסר להעביר בנושא

 אריאלה אביר   |   22/11/2017  |    |    | 

פרידות זה דבר לא נעים, והן בעיקר לא נעימות כשבן הזוג לשעבר ממשיך הלאה בחייו עם אדם אחר. הן אפילו עוד פחות נעימות כשהן קורות לעיניי כל העולם, אגב. זה, באופן מתומצת ביותר, מה שבלה חדיד נאלצה להתמודד איתו מאז הפרידה שלה ושל דה וויקנד. הפרידה של השניים, אחרי זוגיות ממושכת, הפכה לאפילו פחות נעימה כשהוא החל לצאת עם סלינה גומז וכל הצהובונים ניסו לשסע את סלינה ובלה אחת בשנייה.

ובכן, כעת החליטה בלה להעמיד את כולם על טעותם ולהוכיח לנו שאין שום "דם רע" בין השתיים. הרשת געשה כשבלה הפסיקה לעקוב אחרי סלינה כשהתגלו שהיא ודה וויקנד בזוגיות (האמת? גם אנחנו היינו מפסיקים לעקוב אחרי החברה החדשה של הקראש שלנו, רק מהחשש שתמונה של שניהם תופיע לנו בפיד ותחרב לנו את היום), אבל נראה שלאט לאט העניינים חוזרים למקומם הטבעי, כי מעריצים חדי עין שמו לב שחדיד פרגנה בלייק לאחת התמונות שסלינה העלתה מטקס ה-AMA's שהתקיים השבוע.

אז נכון, צריך להיכנס לפרופורציות - זה לא שהיא הזמינה את סלינה לערב בנות עם מסכות אבוקדו וצפייה משותפת ב"ילדות רעות", אבל בימים בהם לרשתות חברתיות יש כל כך הרבה משקל בחיינו, אין ספק שמדובר בהצהרה שאומרת - "הכול קול ביני לבין סלינה, תירגעו". יכול להיות שזה בגלל שאייבל וסלינה נפרדו או בגלל שהוא חידש את הקשר עם בלה או פשוט כי מלכתחילה התקשורת ניפחה את כל הסיפור ולבלה מעולם לא הייתה בעיה עם סלינוש, אבל כך או כך, אנחנו שמחים ומחכים שתזמינו אותנו לערב בנות, בלה וסלינה.