סטייליש

(קרדיט: Giphy.com)

תשכחו מכל מה שחשבתם על שרוולים: הטרנד שכובש את עולם האופנה בסערה

[caption id="" align="alignnone" width="480"] (קרדיט: Giphy.com)[/caption]לזה לא ציפינו.  טרנדים באים והולכים בכל עונה, אבל תמיד יש לפחות טרנד אחד שמוביל במשך שנה שלמה. אפשר להגיד שבשנת 2016 זה היה הגוון המטאלי, ועכשיו אנחנו נכנסים לשנה שבה השרוולים יהיו הכוכבים החדשים של האאוטפיט שלכם.  בעבר התמקדו הטרנדים בעיקר בגוונים ובסוגי בדים, אך הפעם גזרת השרוולים היא שדוחקת את כל אלה הצדה ומשתלטת על הארונות של הפאשניסטות הגדולות ביותר. הטרנד נצפה גם על המסלולים במהלך שבועות האופנה, בהם תצוגת האופנה של מייקל קורס והתצוגה של גוצ'י, ובעיקר נצפה באופנת הרחוב של בלוגריות אופנה מובילות.  A post shared by streeTrends (@streetrends) on Feb 26, 2017 at 4:10am PST  A post shared by streeTrends (@streetrends) on Feb 25, 2017 at 2:31pm PST  A post shared by streeTrends (@streetrends) on Mar 17, 2017 at 3:59pm PDT  יש חמישה סוגים עיקריים של שרוולים "בעלי אמירה": שרוולים נפוחים, שרוולים מתרחבים, שרוולים שארוכים יותר מקו כפות הידיים, שרוולים שבמרכזם שסע ושרוולים מבד או במרקם שונים מיתר הבגד.  לא נשקר, אנחנו מעדיפים שטרנד השרוולים הארוכים יישאר רחוק מאיתנו, אבל דווקא יתר האופציות מסקרנות אותנו.   A post shared by A Y L I N K Ö N I G (@aylin_koenig) on Mar 5, 2017 at 8:37am PST  A post shared by by Danielle (@weworewhat) on Mar 20, 2017 at 3:07pm PDT  ההפתעה גדולה, בעיקר כי אנחנו לא רגילים להתייחס לחלק הזה של האאוטפיט שלנו, ואמנם ייקח לנו קצת זמן להתרגל, אך אין ספק שהשרוולים יהיו העניין המרכזי ברוב המותגים בחודשים הקרובים.    תלבשו בגדים עם שרוולים כאלה?  

 נועם גורביץ'   |   24/03/2017  |    |    | 

 

 

טרנדים באים והולכים בכל עונה, אבל תמיד יש לפחות טרנד אחד שמוביל במשך שנה שלמה. אפשר להגיד שבשנת 2016 זה היה הגוון המטאלי, ועכשיו אנחנו נכנסים לשנה שבה השרוולים יהיו הכוכבים החדשים של האאוטפיט שלכם. 

 

בעבר התמקדו הטרנדים בעיקר בגוונים ובסוגי בדים, אך הפעם גזרת השרוולים היא שדוחקת את כל אלה הצדה ומשתלטת על הארונות של הפאשניסטות הגדולות ביותר. הטרנד נצפה גם על המסלולים במהלך שבועות האופנה, בהם תצוגת האופנה של מייקל קורס והתצוגה של גוצ'י, ובעיקר נצפה באופנת הרחוב של בלוגריות אופנה מובילות.

 

 

A post shared by streeTrends (@streetrends) on

 

 

A post shared by streeTrends (@streetrends) on

 

 

A post shared by streeTrends (@streetrends) on

 

 

יש חמישה סוגים עיקריים של שרוולים "בעלי אמירה": שרוולים נפוחים, שרוולים מתרחבים, שרוולים שארוכים יותר מקו כפות הידיים, שרוולים שבמרכזם שסע ושרוולים מבד או במרקם שונים מיתר הבגד. 

 

לא נשקר, אנחנו מעדיפים שטרנד השרוולים הארוכים יישאר רחוק מאיתנו, אבל דווקא יתר האופציות מסקרנות אותנו. 

 

 

 

A post shared by by Danielle (@weworewhat) on

 

 

ההפתעה גדולה, בעיקר כי אנחנו לא רגילים להתייחס לחלק הזה של האאוטפיט שלנו, ואמנם ייקח לנו קצת זמן להתרגל, אך אין ספק שהשרוולים יהיו העניין המרכזי ברוב המותגים בחודשים הקרובים.

 

 

 

 

תלבשו בגדים עם שרוולים כאלה?